BOSCH GWX18V-11PS PROFESSIONAL Sarokcsiszoló X-LOCK rendszerrel, L-BOXX 06019N4400
Kedvezmény -28%
Raktáron 3 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH PROFESSIONAL
Garancia: 3 év
Cikkszám: 06019N4400
Súly: 4,43 kg
> Bővebb információ <
Leírás
GWX18V-11PS Professional
X-LOCK rendszerű szögcsiszoló
Rendelési szám: 0.601.9N4.400
  • Kiváló ergonómia a kényelmes vágáshoz és csiszoláshoz a forgatható markolatnak köszönhetően
  • Nagy teljesítmény, amely egy 1 100 W-os hálózati szerszám teljesítményének felel meg
  • Ergonomikus és könnyen kezelhető a hosszú, karcsú markolatnak köszönhetően
  • Csökkenti a fáradtságot a kényelmes rezgéscsillapított markolat révén
  • Gyors és kényelmes tartozékcsere a szerszám nélküli X-LOCK rögzítőrendszernek köszönhetően
Szállítási terjedelem
A csomag tartalma ebben a változatban
  • Védőburkolat
    Rendelési szám: 1 600 A02 1MH
  • Védőburkolat (alkatrészszám: 1 600 A00 XK9)
  • Kiegészítő markolat rezgéscsillapítással
    Rendelési szám: 1 602 025 0A0
  • L-BOXX 136 méret 4
    Rendelési szám: 1 605 438 1EN
Műszaki adatok
Akkufeszültség
18,0 V
Üresjárati fordulatszám*
3.000 – 9.000 ford./perc
Tárcsaátmérő
125 mm
Furat, O
22,23 mm
Súly akku nélkül*
1,9 kg
X-LOCK
Igen
BITURBO
Nem
GWX18V-11PS Professional: Részletes információk
Fontos termékinformációk
A PRO GWX18V-11PS átfogó felhasználóvédelmi funkciókat kínál, többek között KickBack Control visszarúgásvédelmet, intelligens fékrendszert, újraindítás elleni védelmet és billenőkapcsolót. Ez a nagy teljesítményű akkumulátoros szögcsiszoló egy 1 100 W-os hálózati szerszám teljesítményének megfelelő erőt biztosít. Rendkívül robusztus, és hosszú élettartamra tervezték. A PRO GWX18V-11PS ergonomikus és könnyen kezelhető a hosszú, karcsú markolatnak és a kényelmes rezgéscsillapított markolatnak köszönhetően, amely csökkenti a fáradtságot. Szerszám nélküli X-LOCK rögzítőrendszerrel van felszerelve a gyors és kényelmes tartozékcsere érdekében. Emellett nagyobb rugalmasságot kínál az ergonomikus, forgatható markolat révén, amely megkönnyíti a vágást és a csiszolást.
Felszereltség és felhasználás
További információk
A PRO GWX18V-11PS robusztus fém peremmel rendelkezik, és 6 sebességfokozat közül választható.
Műszaki adatok
Részletezés
Max. korong átméröje 125 mm
Akkufeszültség 18 V