BOSCH GAS 18V-6 LS PROFESSIONAL Akkumulátoros porszívó 06019K2100
BOSCH GAS 18V-6 LS PROFESSIONAL Akkumulátoros porszívó 06019K2100 BOSCH GAS 18V-6 LS PROFESSIONAL Akkumulátoros porszívó 06019K2100 BOSCH GAS 18V-6 LS PROFESSIONAL Akkumulátoros porszívó 06019K2100 BOSCH GAS 18V-6 LS PROFESSIONAL Akkumulátoros porszívó 06019K2100 BOSCH GAS 18V-6 LS PROFESSIONAL Akkumulátoros porszívó 06019K2100
Kedvezmény -32%
GAS18V-6LS Professional Akkumulátoros porszívó Cikkszám: 0.601.9K2.100 Egyetlen 18 V-os akkumulátor: kompakt, L porosztályú porszívó száraz porszívózáshoz E... további információ »
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH PROFESSIONAL
Garancia: 3 év
Cikkszám: 06019K2100
Súly: 4,70 kg
> Bővebb információ <
Leírás
GAS18V-6LS Professional
Akkumulátoros porszívó
Cikkszám: 0.601.9K2.100
  • Egyetlen 18 V-os akkumulátor: kompakt, L porosztályú porszívó száraz porszívózáshoz
  • Ergonomikus markolat és hordozópánt a kiváló mobilitás érdekében
A csomag tartalma
  • Kartondoboz
  • Adapter elektromos szerszámokhoz
    Cikkszám: 1 600 A03 BT6
  • Porszűrő zsák
    Cikkszám: 1 605 411 03X
  • Sarokcső
    Cikkszám: 1 600 A03 946
  • 3× cső
    Cikkszám: 1 600 A03 947
  • Tömlő
  • Padlófúvóka
  • Tartozéktartó
  • Résszívó fej
Műszaki adatok
Akkufeszültség
18,0 V
Súly akku nélkül*
4 kg
Szívócsonk névleges szélessége
30 mm
Szűrőfelület
3 000 cm2
Max. levegőátáramlás (turbina)
36 l/s
Max. vákuum (turbina)
129 mbar
Bruttó tartálytérfogat
6 l
Tartálytérfogat nettó
4,5 l
Nettó víztartály-térfogat
3 l
Porosztály, nedves/száraz porszívók
L
Porosztály
L
Szűrőtisztító rendszer
SFC
Antisztatikus tömlő
Nem
BITURBO
Nem
Változtatható hosszúságú tömlő
0,5–2,8 m
GAS18V-6LS Professional: Részletes információk
Fontos termékinformációk
Felszereltség és felhasználás
Kompatibilis a Bosch Click & Clean rendszerrel. Kompatibilis a Bosch professzionális 18 V-os rendszerével, valamint a többmárkás AMPShare akkumulátor-alianciával.
Kiegészítő információk
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V