BOSCH EXPERT EXAL18V-160 Töltőberendezés 1600A03D3A
EXPERT EXAL18V-160 Töltőberendezés Akár 3x gyorsabb töltési sebesség, mint a Professional GAL 18V-40 esetén1 Ultragyors töltés: Az EXBA18V-80 akkumulátor teljes feltöltése 39 ... további információ »
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH PROFESSIONAL
Garancia: 3 év
Cikkszám: 1600A03D3A
Súly: 0,85 kg
> Bővebb információ <
Leírás
EXPERT EXAL18V-160
Töltőberendezés
Akár 3x gyorsabb töltési sebesség, mint a Professional GAL 18V-40 esetén1
  • Ultragyors töltés: Az EXBA18V-80 akkumulátor teljes feltöltése 39 perc alatt
  • Ultra Speed Tech: Erős, 16 A-es töltőáram
  • 3 töltési mód: Standard, Power Boost és Long Life
Ehhez a változathoz mellékelve
  • Kartondoboz
Műszaki adatok
Akkumulátor töltőfeszültsége14,4 – 18 V
Töltőáram16 A
Súly0,85 kg
A termék fő funkciói
  • Villámgyors töltés: Az EXPERT EXBA18V-80 akkumulátor teljes feltöltése mindössze 39 perc alatt.
  • 3 töltési mód: Standard, Power Boost és Long Life módok közül lehet választani.
  • Töltöttségjelző: Egy 5 LED-es kijelző mutatja az akkumulátor pontos töltöttségi szintjét.
  • Egyetlen akkumulátor mindenféle munkához: Kompatibilis a Bosch Professional 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor-rendszerével is.
Kiemelt termékek
Az EXPERT EXAL18V-160 ultragyors töltő mindössze 39 perc alatt teljesen feltölti az EXBA18V-80 akkumulátort, köszönhetően a 16 A-es töltőáramnak. Az intelligens Active Air Cooling 2.0 funkció hatékonyan hűti az akkumulátorokat, a FlexTemp Charging funkció pedig -10 °C és +55 °C közé növeli az EXPERT akkumulátorok töltési hőmérséklet-tartományát. Mindkét funkció csökkenti az állásidőt, mivel lehetővé teszi a még meleg akkumulátorok töltésének gyors megkezdését, még a nagy igénybevételű alkalmazások után is. A FlexTemp Charging továbbá lehetővé teszi a hideg akkumulátorok töltését is. Ez az ultragyors töltő három töltési móddal rendelkezik: Standard, Power Boost és Long Life. A módok az igényeidtől függően a töltési mód gomb segítségével aktiválhatók. Power Boost módban a legmagasabb töltési sebességen tölthető fel az akku. Válaszd a Long Life módot a kíméletesebb teljes töltéshez, ami segít meghosszabbítani az akkumulátor élettartamát.
Berendezések és alkalmazások
Ultragyors töltő nagy igénybevételű alkalmazásokhoz. 5 LED jelzi az akkumulátor pontos töltöttségi állapotát. Kompatibilis a Bosch Professzionális 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátorrendszerrel.
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V
Töltési feszültség 14,4 V, 18 V
Töltőáram 16 A