Black & Decker BDC2A36-QW Akku Li-Ion (36V/1x2,0Ah) + 1,35A töltő
Black & Decker BDC2A36-QW Akku Li-Ion (36V/1x2,0Ah) + 1,35A töltő Black & Decker BDC2A36-QW Akku Li-Ion (36V/1x2,0Ah) + 1,35A töltő Black & Decker BDC2A36-QW Akku Li-Ion (36V/1x2,0Ah) + 1,35A töltő Black & Decker BDC2A36-QW Akku Li-Ion (36V/1x2,0Ah) + 1,35A töltő Black & Decker BDC2A36-QW Akku Li-Ion (36V/1x2,0Ah) + 1,35A töltő
Kedvezmény -48%
Jellemzők: • Kompatibilis a 36V-os akkumulátoros kerti Black&Decker szerszámokhoz. A csomag tartalma: • 36V/2,0Ah akkumulátor • 1.35 A-es töltő (36V) ... további információ »
Raktáron 7 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BLACK & DECKER
Garancia: 2 év
Cikkszám: BDC2A36-QW
Súly: 1,42 kg
Szállítási információk
Hasonló termékek
Leírás
Jellemzők:
• Kompatibilis a 36V-os akkumulátoros kerti Black&Decker szerszámokhoz.
A csomag tartalma:
• 36V/2,0Ah akkumulátor
• 1.35 A-es töltő (36V)
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 36 V
Akkukapacitás 2 Ah
Akku 1
Akku 1x Akku 2,0 Ah
Töltési feszültség 36 V
Töltőáram 1,35 A