Black & Decker GKC1825L20-QW Akkus láncfűrész (25cm/18V/1x2,0Ah)
Szállítási információk
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
Jellemzők:
• Lítium-ion akkumulátor - Az akkumulátornak köszönhetően 30%-al hosszabb üzemidő*
• Kb. 220 x 3,5 cm vágás egy akkufeltöltéssel*
• 3,1 kg könnyűsúlyú kialakítás az egyszerű használatért és manőverezhetőségért
• Szerszám nélküli láncfeszítés - Gyors és egyszerű lánc felszerelés és beállítás
• Egyszerű, szivárgásmentes olajrendszer.
• Vágási szélesség 25 cm-ig.
Műszaki adatok:
• Pajzshossz: 25 cm
• Biztonsági kapcsoló: Igen
• Lánc sebesség: 3,5 m/s
• Automatikus olajozás: Igen
• Olajtartály kapacitás: 53 ml
• Körmös ütköző: Igen
• Súly: 3.1 kg
• Olajszint ablak: Igen
• Akkumulátor feszültség: 18 V
• Vágás egy töltéssel: 220 X 3,5 cm átmérőjű száraz ág estében teljesen feltöltött akkuval
• Csúszásmentes markolat: Igen
A csomag tartalma:
• Töltő
• Akkumulátor 18V / 2,0Ah
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Típus | akkumulátoros |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Akkukapacitás | 2 Ah |
| Akku | 1 |
| Akku | 1x Akku 2,0 Ah |
| Lapvezető hossza | 25 cm |
| Láncsebesség | 3,5 m/s |
| Legnagyobb vágási mélység | 250 mm |
| Töltési feszültség | 9,6 V, 7,2 V, 6 V, 54 V, 5 V, 40 V, 4 V, 36 V, 3,7 V, 3,6 V, 25,2 V, 24 V, 21,6 V, 21,5 V, 20 V, 18 V, 14,4 V, 12 V, 11,5 V, 10,8 V |
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie Black & Decker GKC1825L20 Akku-Kettensäge (18V/2,0Ah) 25cm
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie Black & Decker GKC1825L20 Akku-Kettensäge (18V/2,0Ah) 25cm
- Pro odeslání do Česka navštivte Black & Decker GKC1825L20 Aku řetězová pila (18V/2,0Ah) 25cm
- Pour l’expédition en France, visitez Black & Decker GKC1825L20 Tronçonneuse Accu (18V/2,0Ah) 25cm
- Aby wysłać do Polski odwiedź Black & Decker GKC1825L20 Piła łańcuchowa akumulatorowa (18V/2,0Ah) 25cm
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte Black & Decker GKC1825L20 Aku reťazová píla (18V/2,0Ah) 25cm