Stanley SFMCPS720B-XJ FatMax V20 Akkus ágvágó fűrész (20cm/18V/akku és töltő nélkül)
A STANLEY bízik az Elektromos Kéziszerszámai minőségében ezért kiváló garanciális feltételeket nyújt a termékek használói számára.
A STANLEY Európai EK Garancia meghosszabbítható egy évről háromra a vásárlás napjától számítva, ehhez regisztráció szükséges.
Szállítási információk
- GLS: 5 400 Ft
- GLS: 1 950 Ft várható kézbesítés 05.19. - 05.21.
- Magyar Posta: 1 990 Ft várható kézbesítés 05.22. - 05.26.
- GLS: 3 490 Ft
- DHL: 1 250 Ft
- SPS: 1 200 Ft
- DPD: 2 350 Ft
- GLS: 4 990 Ft
- PPL: 2 610 Ft
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
Stanley FatMax SFMCPS720B-XJ: Akkumulátoros teleszkópos ágfűrész 20 cm 18V – akkumulátor és töltő nélkül
Stanley FatMax SFMCPS720B-XJ egy nagy teljesítményű akkumulátoros láncfűrész teleszkópos nyéllel, amely ideális magasban lévő ágak biztonságos és hatékony metszéséhez létra használata nélkül. Az összecsukható teleszkópos rúd megkönnyíti a magas ágak elérését és a kompakt tárolást. A szénkefe nélküli motor nagyobb teljesítményt, hosszabb üzemidőt és hosszabb élettartamot biztosít.
Fő előnyök
- A STANLEY® FATMAX® V20 rendszer része – kompatibilis minden V20 akkumulátorral
- Szénkefe nélküli motor – nagyobb teljesítmény, hosszabb üzemidő és hosszabb élettartam
- Összecsukható hosszabbított nyél – akár kb. 3 m elérési magasság magasban végzett munkákhoz
- Automatikus lánckenés – optimális kenés a vezetőlemez és a lánc hosszabb élettartamáért
- Csavaros láncfeszítő rendszer rögzítéssel – gyors és egyszerű beállítás
- Beépített kampó – megkönnyíti a beszorult ágak eltávolítását
- Puha markolat és vállpánt – nagyobb kényelem használat közben
- Modern Li-Ion technológia – memóriaeffektus nélkül, minimális önkisüléssel
Felhasználási terület
- Fák és ágak metszése magasban létra használata nélkül
- Kerti fák és gyümölcsösök karbantartása
- Ágak vágása kb. 150 mm átmérőig
Műszaki adatok
| Akkumulátor feszültsége | 18 V |
| Akkumulátorok száma | Akkumulátor nélkül |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Vezetőlemez hossza | 20 cm |
| Max. láncsebesség (terhelés nélkül) | 4,3 m/s |
| Max. vágási átmérő | 15 cm |
| Teleszkópos rúd hossza | 3 m |
| Tömeg (akkumulátor nélkül) | 3,5 kg |
A csomag tartalma
- 1× Akkumulátoros teleszkópos ágfűrész
- 20 cm-es vezetőlemez és lánc
- Vállpánt
- Láncfeszítő szerszám
- Akkumulátor és töltő nem tartozék
Stanley FatMax SFMCPS720B-XJ egy megbízható és nagy teljesítményű akkumulátoros láncfűrész, amely biztonságos és hatékony metszést tesz lehetővé magasban lévő ágak esetén, létra használata nélkül.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Akku | nélkül |
| Akku | Akku nélkül |
| Lapvezető hossza | 20 cm |
| Láncsebesség | 4,3 m/s |
| Legnagyobb vágási mélység | 150 mm |
Dokumentumok
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:




























