Stanley SFMCBL714M1-QW FatMax V20 Akkus lombfúvó (18V/1x4,0Ah)
A STANLEY bízik az Elektromos Kéziszerszámai minőségében ezért kiváló garanciális feltételeket nyújt a termékek használói számára.
A STANLEY Európai EK Garancia meghosszabbítható egy évről háromra a vásárlás napjától számítva, ehhez regisztráció szükséges.
Szállítási információk
- GLS: 4 900 Ft
- GLS: 1 690 Ft várható kézbesítés 05.19. - 05.21.
- Packeta: 990 Ft várható kézbesítés 05.19. - 05.21.
- GLS CsomagPont: 1 490 Ft várható kézbesítés 05.19. - 05.21.
- Magyar Posta: 1 990 Ft várható kézbesítés 05.22. - 05.26.
- GLS: 2 900 Ft
- DHL: 1 250 Ft
- SPS: 1 200 Ft
- Packeta: 990 Ft
- DPD: 1 990 Ft
- GLS: 4 990 Ft
- PPL: 2 610 Ft
Leírás
Stanley FatMax SFMCBL714M1-QW: Akkumulátoros szénkefe nélküli kerti lombfúvó 18V – 1× 4,0 Ah akkumulátor és töltő
Stanley SFMCBL714M1-QW FatMax V20 egy nagy teljesítményű akkumulátoros kerti lombfúvó levelek és szennyeződések eltávolítására kábel nélkül. Az erős légáram lehetővé teszi a felületek hatékony tisztítását akár kb. 3 m távolságig. A beépített kaparó segít eltávolítani a makacs szennyeződéseket a résekből és illesztésekből. A könnyű és kompakt kialakítás, valamint a texturált markolat kényelmes és biztos kezelést biztosít még hosszabb használat során is.
Fő előnyök
- Szénkefe nélküli motor – nagyobb teljesítmény és hosszabb üzemidő egy töltéssel
- Praktikus akasztóhorog – könnyű tárolás és gyors hozzáférés
- Akkumulátor töltöttségi szintjelző – a fennmaradó energia ellenőrzése
- Vezeték nélküli működés – szabad mozgás kábel korlátozása nélkül
- Erős légáram – hatékony tisztítás levelek, fű és könnyű szennyeződések esetén
- Beépített kaparó – a megszáradt szennyeződések könnyű eltávolításához
- Könnyű és kompakt kialakítás – egyszerűbb kezelés és kisebb fáradtság
- A STANLEY FATMAX V20 rendszer része – kompatibilis minden V20 szerszámmal
Felhasználási terület
- Levelek, fű és könnyű szennyeződések eltávolítása járdákról, felhajtókról és teraszokról
- Munkafelületek és kültéri területek tisztítása kertekben és garázsokban
- Otthoni kertkarbantartás elektromos csatlakozó nélkül
Műszaki adatok
| Akkumulátor feszültsége | 18 V |
| Akkumulátor kapacitása | 4,0 Ah |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Funkció | Fújás |
| Légsebesség | 145 km/h |
| Maximális légszállítás | 5,7 m3/perc |
A csomag tartalma
- 1× Akkumulátoros szénkefe nélküli lombfúvó
- 1× Li-Ion akkumulátor 4,0 Ah
- 1× Töltő
Stanley SFMCBL714M1-QW FatMax V20 egy megbízható és nagy teljesítményű akkumulátoros lombfúvó, amely hatékony és kényelmes tisztítást biztosít kertekben, járdákon és teraszokon kábel használata nélkül.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Típus | akkumulátoros, kézi, elektromos, benzines |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Akkukapacitás | 4 Ah |
| Akku | 1 |
| Akku | 1x Akku 4,0 Ah |
| A légáram sebessége | 145 km/hod. |
| Max. folyadékszállítás | 342 m3/h |
| Súly | 1,9 kg |
| Fújó | IGEN |
| Porszívózás | NEM |
| Jégtörés | NEM |
Dokumentumok
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:






















