Riwall PRO RACS 4020i SET akkus magasnyomású mosó 40V + akkumulátor AC42F2601020B
2 év gyártói garancia, amely további 2 évvel meghosszabbítható, amennyiben a fogyasztó a terméket garanciális szerviz felülvizsgálatra beszolgáltatja a vásárlás / üzembe helyezés időpontjától számított 24. (huszonnegyedik) hónap folyamán. A garanciális szerviz felülvizsgálattal kapcsolatos költségek a fogyasztót terhelik.
Szállítási információk
- GLS: 5 400 Ft
- GLS: 1 950 Ft
- Packeta: 1 290 Ft
- GLS CsomagPont: 1 590 Ft
- Magyar Posta: 1 990 Ft
- GLS: 3 490 Ft
- DHL: 1 250 Ft
- SPS: 1 200 Ft
- Packeta: 1 290 Ft
- DPD: 2 350 Ft
- GLS: 4 990 Ft
- PPL: 2 610 Ft
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
Riwall PRO RACS 4020i SET
Riwall PRO RACS 4020i SET – akkus magasnyomású mosó 20 V, indukciós PowerMax motorral
Erős, csendes és karbantartást nem igénylő akkus magasnyomású mosó 20 V, ideális választás mindennapos és igényesebb munkákhoz a ház körül, a kertben vagy kültéri tisztítási feladatokhoz, például kerékpárok, kerti bútorok, szerszámok, ablakok és teraszok tisztításához. A Riwall PRO RACS 4020i SET akkus magasnyomású mosó kombinálja a megbízható teljesítményt és a kényelmes akkumulátoros működést egyszerű kezelhetőség mellett.
Motor
A készülék szíve egy erős, csendes és karbantartást nem igénylő indukciós PowerMax motor, amelyet 20 V akkumulátor táplál. A fejlett elektronika minden egyes akkumulátor-cellát védi a töltés közbeni terheléstől és meghosszabbítja azok élettartamát. A kijelzőn áttekinthetően látható a beállított nyomásmód és az akkumulátor töltöttségi állapota.
Funkciók és felszereltség
A készülék több nyomásmódot kínál a különböző tisztítási feladatokhoz, a multifunkcionális fúvóka a kívánt nyomáshoz állítható. Az önfelszívó szivattyú lehetővé teszi a vízforrástól független használatot, például vödrökből vagy hordókból. A mosószer-tartály közvetlenül csatlakoztatható, a 5 m hosszú tömlő gyorscsatlakozóval és szűrővel ellátott.
Biztonság és kényelem
A gép tervezésekor nagy hangsúlyt fektettek a biztonságos és kényelmes használatra. Könnyű az indítás, intuitív a vezérlés, csendes a működés, nincs károsanyag-kibocsátás, nincs kábel, és nincs szükség további fogyóeszközre, mint olaj, benzin, gyújtógyertya vagy szűrők.
Komplett felszereltség
A csomag tartalmaz 2× 4 Ah akkumulátort és duál gyorstöltőt 2 × 4,5 A, amelyek kb. 60 perc alatt feltöltik mindkét akkumulátort. A gép üzemideje kb. 30 perc, a terheléstől függően. Az akkumulátorok kombinálhatók más Riwall PRO 20 V eszközökkel, ami növeli a sokoldalú felhasználhatóságukat. Az akkumulátorokra 2 év teljes körű garancia vonatkozik, automatikus cserével problémák esetén.
Paraméterek
| Druh pohonu | Akkumulátoros |
| Akkumulátor feszültsége (V) | 2×20 |
| Üzemidő | kb. 30 perc |
| Kijelző | Állítható nyomásmód, akkumulátor állapot |
| Szivattyú típusa | Önfelszívó |
| Tömlő hossza | 5 m |
| Mosószer-csatlakoztatás | Igen |
| Cikkszám | AC42F2601020B |
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Akkufeszültség | 40 V |
| Akkukapacitás | 4 Ah |
| Akku | 2 |
| Láncsebesség | 20 m/s |
| Lapvezető hossza | 40 cm |
| Töltési feszültség | 40 V |
| Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) | 10500 |
Dokumentumok
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:
























