Milwaukee M18 FMTIW2P12-0X Akkus ütvecsavarozó, akku és töltő nélkül, HD BOX 4933478452
Szállítási információk
- GLS: 4 900 Ft
- GLS: 1 690 Ft várható kézbesítés 04.30. - 05.05.
- Packeta: 990 Ft várható kézbesítés 04.30. - 05.05.
- GLS CsomagPont: 1 490 Ft várható kézbesítés 04.30. - 05.05.
- Magyar Posta: 1 990 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- GLS: 2 900 Ft
- DHL: 1 250 Ft
- SPS: 1 200 Ft
- Packeta: 990 Ft
- DPD: 1 990 Ft
- GLS: 4 990 Ft
- PPL: 2 610 Ft
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
Milwaukee M18 FMTIW2P12-0X ütvecsavarozó 1/2" FUEL™, HD BOX (4933478452)
- 745 Nm rögzítő nyomaték és akár 881 Nm oldó nyomaték a nagy igénybevételű professzionális feladatokhoz
- Kompakt, mindössze 152 mm hosszú kialakítás a szűk és nehezen hozzáférhető helyeken végzett munkákhoz
- 4 fokozatú DRIVE CONTROL™ rendszer a fordulatszám és a nyomaték pontos szabályozásához
- Automatikus fordulatszám-csökkentés csavaroldáskor megakadályozza a meglazított csavar kiesését
- 47 Nm automatikus leállítási mód megakadályozza a csavarok túlhúzását kézi utánhúzáskor
- Három nagy teljesítményű LED világítás kiváló láthatóságot biztosít a munkaterületen
- 1” négyszög meghajtás rögzítőcsappal a dugókulcsok biztonságos rögzítéséhez
- POWERSTATE™ szénkefe nélküli motor, REDLINK PLUS™ elektronika és REDLITHIUM™ akkumulátor a maximális teljesítményért és tartósságért
A csomag tartalma
- Milwaukee M18 FMTIW2P12-0X ütvecsavarozó
- Övcsipesz
- HD BOX Heavy Duty koffer
- Akkumulátor és töltő nélkül szállítva
Műszaki adatok
| Szerszámbefogás | 1/2” négyszög |
| Oldó nyomaték | 881 Nm |
| Rögzítő nyomaték | 475 / 610 / 745 / 47 Nm |
| Üresjárati fordulatszám | 0–1250 / 0–1950 / 0–2575 / 0–1325 ford./perc |
| Ütésszám | 0–900 / 0–2100 / 0–3100 ütés/perc |
| Max. csavar átmérő | M22 |
| Szerszám hossza | 152 mm |
| Világítás | 3 × LED |
A Milwaukee M18 FMTIW2P12-0X FUEL™ egy nagy teljesítményű 1/2" akkumulátoros ütvecsavarozó, amely a MILWAUKEE® professzionális kínálatának egyik legsokoldalúbb eszköze. Az eszköz nagy nyomatékot, kompakt méretet és intelligens vezérlést kínál, így ideális autószerelő műhelyekben, szerelési munkáknál, építőipari feladatoknál és ipari alkalmazásokban.
A szerszám akár 745 Nm rögzítő nyomatékot és 881 Nm oldó nyomatékot biztosít, amely lehetővé teszi a makacs, erősen meghúzott vagy rozsdás csavarok gyors és hatékony eltávolítását. A mindössze 152 mm hosszú kompakt kialakítás lehetővé teszi a kényelmes munkavégzést szűk helyeken, például motorháztető alatt vagy szerkezeti elemek között.
A 4 fokozatú DRIVE CONTROL™ rendszer lehetővé teszi a felhasználó számára a fordulatszám és a nyomaték pontos szabályozását az adott feladathoz. Az intelligens csavaroldó mód teljes nyomatékot biztosít a csavar meglazításához, majd automatikusan csökkenti a fordulatszámot, hogy a csavar ne essen ki. A 47 Nm automatikus leállítási mód megakadályozza a csavarok túlhúzását.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Akku | nélkül |
| Akku | Akku nélkül /HD Box |
| Max. forgatónyomaték (Nm) | 745 |
| Nyomatékfokozat | 3 |
| Szerszámbefogás | Čtyřhran 1/2" |
| Ütésszám, max. (1/perc) | 900 |
| Csavarátmérő | M 22 |
| Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) | 1250 |
| Üresjárati fordulatszám, 2. sebességfokozat (1/perc) | 1950 |
| Üresjárati fordulatszám, 3. sebességfokozat (1/perc) | 2575 |
| Forgatónyomaték tartománya, 1. fokozat (Nm) | 475 |
| Forgatónyomaték tartománya, 2. fokozat (Nm) | 610 |
| Forgatónyomaték tartománya, 3. fokozat (Nm) | 745 |
| Ütésszám, max., 1. sebességfokozat (1/perc) | 900 |
| Ütésszám, max., 2. sebességfokozat (1/perc) | 2.100 |
| Ütésszám, max., 3. sebességfokozat (1/perc) | 3.100 |
| Súly | 2,3 kg |
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:































