Milwaukee Lefolyócső tisztító M18 FFSDC16-0
Szállítási információk
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
Szállítási terjedelem
• 1 x hátizsák készlet
• 2 db dobkészlet, spirálok 2 x 16 mm x 15 m
• 1 db vágó- és eltávolítószerszám készlet
Technikai paraméterek
• Kábelhossz: 15 m
• Spirál hossza: 15 m
• Max. lefolyó átmérője: 110 mm
• Feszültség: 18 V
• Rendelkezésre álló akkumulátorok száma: 0
• Fordulatszám terhelés nélkül: 0 - 250 (rpm)
• Átmérő: 32 - 75 MM
• Spirálátmérő: 16 MM
• Spirális típus: Nyitott szél
• Akkumulátor típusa: Li-ion
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Akku | nélkül |
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie Milwaukee FUEL Akku-Rohrreiniger M18 FFSDC16-0
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie Milwaukee FUEL Akku-Rohrreiniger M18 FFSDC16-0
- Pro odeslání do Česka navštivte Milwaukee M18FFSDC16-0 - M18 FUEL™ volně stojící čistič potrubí 16 mm 4933459709
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte Milwaukee M18FFSDC16-0 - M18 FUEL™ voľne stojaci čistič potrubia 16 mm 4933459709