Metabo Basic 160-6 W OF Kompresszor (8bar/6l) 601501000
A Metabo elektromos szerszámaink különösen hosszú ideig tartanak. Mivel azokat olyan ritkán kell megjavítani, a Metabo kifejlesztett azokhoz egy kiegészítő garanciát - az XXL garanciát.
Ha regisztrál, a normális garancia meghosszabbodik 3 évre >>> regisztráció <<<
Szállítási információk
- GLS: 5 400 Ft
- GLS: 1 090 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- Packeta: 690 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- GLS CsomagPont: 790 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- Magyar Posta: 1 990 Ft várható kézbesítés 05.07. - 05.11.
- GLS: 3 490 Ft
- DHL: 1 250 Ft
- SPS: 1 200 Ft
- Packeta: 1 290 Ft
- DPD: 2 350 Ft
- GLS: 4 990 Ft
- PPL: 2 610 Ft
Leírás
Metabo Basic 160-6 W OF 601501000 – Kompresszor (8 bar / 6 l)
- Kompakt és sokoldalú: 6 literes kompresszor nagy teljesítményű motorral univerzális felhasználásra
- Széles felhasználási kör: ideális szögeléshez, tűzéshez, kifújáshoz, gumiabroncsok felfújásához és pneumatikus szerszámokhoz
- Könnyű szállítás: behajtható fogantyú és kompakt méretek a kényelmes hordozhatóságért
- Olajmentes működés: alacsony karbantartási igény és tiszta üzemelés
- Pontos ellenőrzés: jól leolvasható manométerek a tartály- és munkanyomás méréséhez
- Szabályozható nyomás: nyomáscsökkentő manométerrel az optimális beállításért
- Biztonságos használat: túlterhelés elleni védelem a motor túlmelegedése ellen
- Stabil kialakítás: gumírozott lábak a biztos állásért szállítás közben is
- Egyszerű karbantartás: kondenzátum leeresztése golyóscsappal, szárnyas karral
- Hosszú élettartam: 10 év garancia a tartály átrozsdásodása ellen
Felszereltség
- univerzális gyorscsatlakozó
Műszaki adatok
| Szívóteljesítmény | 160 l/min |
| Töltési teljesítmény | 65 l/min |
| Tényleges szállítási mennyiség (80% max. nyomásnál) | 55 l/min |
| Maximális nyomás | 8 bar |
| Névleges teljesítményfelvétel | 0.9 kW |
| Maximális fordulatszám | 3500 /min |
| Tartály térfogata | 6 l |
| Hangnyomásszint (LpA) | 82 dB(A) |
| Hangteljesítményszint (LwA) | 94 dB(A) |
| Méretek | 340 x 300 x 290 mm |
| Súly | 8.4 kg |
| Kábelhossz | 1.5 m |
Metabo Basic 160-6 W OF (601501000) egy kompakt, olajmentes kompresszor, amely ideális választás műhelybe, garázsba vagy otthoni használatra. A maximális 8 bar nyomás és akár 160 l/min szívóteljesítmény biztosítja a megfelelő teljesítményt számos pneumatikus feladathoz.
A készülék könnyű és hordozható kialakításának, valamint a behajtható fogantyúnak köszönhetően egyszerűen szállítható és helytakarékosan tárolható. Az olajmentes technológia minimális karbantartást és tiszta működést garantál.
A pontos manométerek és a beépített nyomásszabályzó lehetővé teszik a munkanyomás optimális beállítását, így a kompresszor kiválóan alkalmas gumiabroncsok felfújására, tisztításra vagy pneumatikus szerszámok működtetésére.
Ha egy megbízható, kompakt és hatékony kompresszort keresel univerzális felhasználásra, a Metabo Basic 160-6 W OF ideális választás.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Kompresszor típus | Olajnélküli |
| Felvett teljesítmény | 900 W |
| Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) | 3500 |
| Szívóteljesítmény | 160 l/min |
| Töltésteljesítmény | 65 l/min |
| Maximális üzemi nyomás | 8 bar |
| Tartály térfogata | 6 l |
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:























