Metabo W 750-125 Sarokcsiszoló (125mm/750W) 603605000
Cikkszám: 603605000
Leírás
Metabo W 750-125 Sarokcsiszoló (125 mm / 750 W) 603605000
- Robusztus kialakítás Robusztus, univerzális és gazdaságos: ergonomikus sarokcsiszoló minden alkalmazáshoz
- Robusztus motor Megbízható és tartós motor a mindennapi használathoz
- Védőbura Elfordulás ellen biztosított védőbura
- Biztonság Újraindulás elleni védelem áramkimaradás után
Szállítási tartalom
- védőbura
- támasztó alátétek
- körmösanya
- kiegészítő fogantyú
- körmöskulcsok
Műszaki adatok
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Névleges teljesítményfelvétel | 750 W |
| Leadott teljesítmény | 475 W |
| Üresjárati fordulatszám | 11500 /min |
| Fordulatszám névleges terhelésnél | 7000 /min |
| Forgatónyomaték | 1.9 Nm |
| Orsómenetek | M 14 |
| A markolat kerülete | 180 mm |
| Súly hálózati kábel nélkül | 1.8 kg |
| Kábelhossz | 2.5 m |
Metabo W 750-125 egy kompakt és ergonomikus sarokcsiszoló, amely ideális univerzális felhasználásra.
A robosztus motor megbízható teljesítményt biztosít, míg az újraindulás elleni védelem növeli a biztonságot munkavégzés közben.
Masszív kialakítása és a elfordulás ellen biztosított védőbura hosszú élettartamot és biztonságos használatot garantál.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Dokumentumok
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie Metabo 603605000 W 750-125 Winkelschleifer 125 mm
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie Metabo 603605000 W 750-125 Winkelschleifer 125 mm
- Pro odeslání do Česka navštivte Metabo 603605000 W 750-125 Úhlová bruska 125 mm
- Aby wysłać do Polski odwiedź Metabo 603605000 W 750-125 Szlifierka kątowa 125 mm
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte Metabo 603605000 W 750-125 Úhlová bruska 125 mm
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:





















