INTEX PRISM FRAME Kör alakú medence 610 × 132 cm patronos szűrővel 12V 26756GN
Szállítási információk
- DACHSER: 17 900 Ft várható kézbesítés 05.19. - 05.21.
- Gebrüder Weiss: 17 900 Ft várható kézbesítés 05.19. - 05.21.
- DHL: 9 900 Ft
- DACHSER: 8 500 Ft
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
INTEX PRISM FRAME kör alakú föld feletti medence 610x132cm patronos szűrőberendezéssel 12V 26756GN
INTEX Prism Frame 610x132cm egy extra nagy föld feletti medence patronos szűrőberendezéssel, amely maximális helyet biztosít családi fürdőzéshez, nyári partikhoz és pihenéshez a forró napokon. A stabil horganyzott acélváznak, a strapabíró 3 rétegű SuperTough™ PVC medencepalástnak és a teljes tartozékkészletnek köszönhetően ez a családi medence ideális választás mindazok számára, akik a saját kertjükben szeretnék élvezni a gondtalan nyarat.
Fő előnyök
- Extra tágas, 610x132cm-es kör alakú medence család és barátok számára
- A csomag része a 12V-os patronos szűrőberendezés
- Biztonságos 12V-os szűrőrendszer transzformátorral
- Erős horganyzott acélvázas szerkezet a maximális stabilitásért
- Tartós, 3 rétegű SuperTough™ medencepalást
- A szett tartalmaz biztonsági létrát, alátétfóliát és takarófóliát is
- Egyszerű összeszerelés körülbelül 60 perc alatt
- Modern világosszürke dizájn, amely minden kertbe jól illik
Műszaki paraméterek
| Forma | Kör alakú |
| Szín | Világosszürke |
| Anyag | SuperTough™ PVC / acél |
| Méretek | 610 x 132 x 610cm |
| Vízkapacitás | 32695l |
| Szűrés | Patronos szűrőberendezés 12V (5678l/h) |
| Összeszerelési idő | 60 perc |
A csomag tartalma
- INTEX Prism Frame medence 610x132cm
- Patronos szűrőberendezés
- Biztonsági létra
- Medence alátétfólia
- Medencetakaró fólia
Nagy medence a tökéletes nyári élményekért
Az INTEX Prism Frame 26756GN elegendő helyet kínál kényelmes fürdőzéshez, vízi játékokhoz és nyári összejövetelekhez a családdal és a barátokkal. Stabil vázas szerkezetének, biztonságos szűrőrendszerének és minőségi kivitelezésének köszönhetően tiszta vizet, kényelmes használatot és rengeteg nyári szórakozást biztosít az egész fürdési szezon során.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Medence magassága | 1,32 m |
| Medence | papírszűrő |
| Medence formája | kör |
| Medence mérete | 6,1 m |
| Szín | szürke |
| Hálózati egység | 12 V |
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie INTEX PRISM FRAME POOLS SET Schwimmbad 610 x 132 cm mit kartuschenfilteranlage 26756GN
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie INTEX PRISM FRAME POOLS SET Schwimmbad 610 x 132 cm mit kartuschenfilteranlage 26756GN
- Pour l’expédition en France, visitez INTEX PRISM FRAME POOLS SET Piscine 610 x 132 cm avec filtration a cartouche 26756GN
- Pro odeslání do Česka navštivte INTEX PRISM FRAME POOLS SET Bazén 610 x 132 cm s kartušovou filtrací 26756GN
- Aby wysłać do Polski odwiedź INTEX PRISM FRAME POOLS SET Basen 610 x 132 cm z filtracją kartuszową 26756GN
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte INTEX PRISM FRAME POOLS SET Bazén 610 x 132 cm s kartušovou filtráciou 26756GN
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:

























