HiKOKI AC18DAWQZ Akkus kartuskinyomó pisztoly (300/600ml/18V/1x2,0Ah)
Kedvezmény -12%
Ingyenes szállítás
Raktáron 1 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Hikoki
Garancia: 3 év
Cikkszám: AC18DAWQZ
Súly: 5,34 kg
Leírás
Jellemzők:
• Egyszerű adagolás nagy viszkozitású tömítőanyagokhoz
• Optimális adagolási sebesség
• Fordított helyzetben is használható
• Csepegésgátló mechanizmus
• Beépített LED világítás
Műszaki adatok:
• Feszültség: 18 V
• Adagolási sebesség: 0–14 mm/s
• Maximális nyomóerő: 3000 N
• 300/400 ml-es patron tartó: 216 mm
• 600/800 ml-es tasak tartó: 340 mm
• Méretek: 482 x 82 x 280 mm (BSL1820M akkumulátorral és 300 ml tartóval)
• Súly: 2,3 kg (BSL1820M akkumulátorral és 300 ml tartóval)
A csomag tartalma
• 2,0 Ah akkumulátor (BSL1820M)
• Töltő (UC18YFSL)
• 300 ml-es patron tartó
• 600 ml-es tasak tartó készlet (378711)
• Védőszemüveg
• Akasztó kampó
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V