Makita D-65953-12 Vágókorong INOX 115x 1,2 x 22,23, 12 db
Kedvezmény -40%
Makita 65953-12 Vágókorong INOX 115x1,2x22,23 mm Műszaki adatok: • Alkalmas: Inox • Tárcsaátmérő: 115 mm • Tárcsa vastagsá... további információ »
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: MAKITA
Garancia: 2 év
Cikkszám: D-65953-12
Súly: 0,50 kg
Szállítási információk
Hasonló termékek
Leírás
Makita 65953-12 Vágókorong INOX 115x1,2x22,23 mm
Műszaki adatok:
• Alkalmas: Inox
• Tárcsaátmérő: 115 mm
• Tárcsa vastagság: 1,2 mm
• Furatátmérő: 22,23 mm
• Maximális fordulat/perc: 13.300 /perc
• Standard minőség általános használatra
• Gazdaságos korong
• Számos fémmegmunkálási folyamatok során alkalmazható
• Stabil vágási munkálatok
• Rozsdamentes és normál acélhoz
Műszaki adatok
Részletezés
Korong átmérője 115 x 22,2 mm
Felhasználás acél, rozsdamentes acél, fém
Gyémántos NEM
Vágás száraz
X-LOCK NEM
Tárcsa külső átmérője 115 mm
Belső furat átmérő 22,2 mm
Lapvastagság 1,2 mm