HiKOKI UC18YSL3WJZ MultiVolt Akkumulátor és töltő szett (18/36V/2x8,0/4,0Ah)
Kedvezmény -26%
Ingyenes szállítás
Jellemzők: • Használható bármelyik 18 V-os, csúszótalpas vagy MULTIVOLT-os HiKOki géphez • Kétszer akkora V-szám, gyorsabb, nagyobb teljesítmény, ugyanakkora kompakt méretben. • Kompakt é... további információ »
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Hikoki
Garancia: 2 év
Cikkszám: UC18YSL3WJZ
Súly: 3,08 kg
Szállítási információk
Hasonló termékek
Leírás
Jellemzők:
• Használható bármelyik 18 V-os, csúszótalpas vagy MULTIVOLT-os HiKOki géphez
• Kétszer akkora V-szám, gyorsabb, nagyobb teljesítmény, ugyanakkora kompakt méretben.
• Kompakt és könnyű - a multivolt akku a 18V-os akkukkal szinte azonos méretű és súlyú.
• Automatikusan változtatja a feszültségét a 36 V és 18 V között, a használni kívánt gépnek megfelelően.
• Akkutöltöttség-kijelző: töltésállapot megjelenenítés négy fokozatban.
• A töltési idő UC18YSL3 töltővel kb. 32 perc
Műszaki adatok:
• Akku feszültség: 36 V / 18 V
• Akku kapacitás: 36 V: 4,0 Ah
• Akku kapacitás: 18 V: 8,0 Ah
• Méret: 134 x 83 x 75 mm
A csomag tartalma:
• 2 db  36V, 4,0 Ah - 18V, 8,0Ah akkumulátor