Gardena ComfortCut 50/18V P4A Akkus sövénynyíró (1 x 2,0 Ah) 14730-20
Garancia meghosszabbítás
A minőség márkája - 3 év garancia
A megvásárolt termékre összesen 3 évre hosszabbítható gyártó garancia vonatkozik. Több információ.
Szállítási információk
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
Vezeték nélküli, kényelmes, könnyű és könnyen használható: A GARDENA ComfortCut 50/18V P4A
akkumulátoos sövénynyírójával könnyedén nyírhatók a közepes méretű sövények.
A GARDENA ComfortCut 50 / 18V P4A sövénynyíró használatra készen, akkumulátor-töltővel és egy 18 V-os POWER FOR ALL akkumulátorral kerül forgalomba. A POWER FOR ALL ALLIANCE a világ vezető gyártóinak egyik legnagyobb, márkákon átívelő akkumulátor-szövetsége. Ez azt jelenti, hogy az akkumulátor sok más eszközzel használható a ház körül és a kertben – így nem kell minden termékhez egy újat vásárolni. Ezzel pénzt takaríthatsz meg, ráadásul rugalmasan oszthatod be feladataid!
Jellemzők:
• Fogak távolsága: 20 mm
• Kés hossza: 50 cm
• Akkumulátor feszültsége: 18 V
• Akkumulátor típusa: Lítium-ion
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Akku | 1x Akku 2,0 Ah |
| Penge hossza | 500 mm |