Metabo WEV 850-125 Sarokcsiszoló (125mm/850W) 603611000
Kedvezmény -56%
25 490 Ft
Raktáron több, mint 10 db
Szállítási információk
- GLS: 4 900 Ft
- GLS: 1 690 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- Packeta: 990 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- GLS CsomagPont: 1 490 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- Magyar Posta: 1 990 Ft várható kézbesítés 05.08. - 05.12.
- GLS: 2 900 Ft
- DHL: 1 250 Ft
- SPS: 1 200 Ft
- Packeta: 990 Ft
- DPD: 1 990 Ft
- GLS: 4 990 Ft
- PPL: 2 610 Ft
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
Metabo WEV 850-125 Sarokcsiszoló (125 mm / 850 W) 603611000
- Robusztus kialakítás Robusztus, univerzális és gazdaságos: erős sarokcsiszoló minden alkalmazáshoz
- Erőteljes motor Erőteljes motor jó túlterhelhetőséggel
- Vario-Constamatic (VC) Teljes hullámú elektronika állítókerékkel, az anyaghoz illő fordulatszámmal való munkavégzéshez, amely terhelés mellett megközelítőleg konstans marad
- Védőbura Elfordulás ellen biztosított védőbura
- Elektronikus védelem Elektronikus túlterhelés elleni védelem, lágyindítás és újrabeindulás elleni védelem
- Motorvédelem Kikapcsoló szénkefék a motor védelmére
Szállítási tartalom
- védőbura
- támasztó alátétek
- körmösanya
- kiegészítő fogantyú
- körmöskulcsok
Műszaki adatok
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Névleges teljesítményfelvétel | 850 W |
| Leadott teljesítmény | 480 W |
| Üresjárati fordulatszám | 3000 – 11500 /min |
| Fordulatszám névleges terhelésnél | 8500 /min |
| Forgatónyomaték | 2 Nm |
| Orsómenetek | M 14 |
| A markolat kerülete | 179 mm |
| Súly hálózati kábel nélkül | 1.9 kg |
| Kábelhossz | 2.5 m |
Metabo WEV 850-125 egy erőteljes és sokoldalú sarokcsiszoló, amely professzionális és igényes felhasználásra készült.
A Vario-Constamatic (VC) rendszernek köszönhetően a fordulatszám terhelés alatt is szinte állandó marad, így stabil és precíz munkavégzést biztosít.
Robusztus felépítése, az elektronikus túlterhelés elleni védelem és a motorvédelem hosszú élettartamot és megbízható működést garantál még nehéz körülmények között is.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Felvett teljesítmény | 850 W |
| Max. korong átméröje | 125 mm |
| Menet | M14 |
Dokumentumok
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie Metabo WEV 850-125 Winkelschleifer 603611000
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie Metabo WEV 850-125 Winkelschleifer 603611000
- Pro odeslání do Česka navštivte Metabo WEV 850-125 Úhlová bruska 603611000
- Aby wysłać do Polski odwiedź Metabo WEV 850-125 Szlifierka kątowa 603611000
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte Metabo WEV 850-125 Uhlová brúska 603611000
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:















































