BOSCH GLA 18VH-7500 PROFESSIONAL Akkus munkahelyi lámpa 06014A5000
Kedvezmény -40%
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH PROFESSIONAL
Garancia: 3 év
Cikkszám: 06014A5000
Súly: 6,00 kg
> Bővebb információ <
Leírás
GLA 18VH-7500 Professional - Akkus munkahelyi lámpa
  • Hosszú üzemidő a hibrid tápellátásnak köszönhetően – vezetékes és akkus használattal
  • Az USB-C®-csatlakozóval rendelkező eszközök praktikus gyorstöltése az USB-C® porttal
Ehhez a változathoz mellékelve
  • Kartondoboz
  • Kábel hideg készülékhez
    Rendelési szám: 1 604 460 7CZ
  • Kezelési útmutató
Műszaki adatok
További adatok
Fényáram*7 500 lm
Akkufeszültség, kompatibilis a következővel:18,0 V
Súly akku nélkül*4,1 kg
Fényességi szintek száma3
* Az eltérésekről további információ a következő linken található: A termékek műszaki jellemzői
GLA 18VH-7500 Professional: További információ
Kiemelt termékek
A rosszul megvilágított munkaterületek megterhelők a szemnek. A Bosch GLA 18VH-7500 Professional munkalámpa akár 7500 lumen fényáramot biztosít a munkaterület kiváló megvilágításához. A fényerő állítható, míg a 180°-os és 360°-os világítási mód teljes körű megvilágítást biztosít. Az üzemidő miatt sem kell aggódni: a hibrid kialakítású munkalámpa működtethető hálózati kábellel és Bosch Professional 18 V-os akkuval is. A beépített USB-C® porttal az USB-C®-csatlakozóval rendelkező eszközök gyorstöltése is lehetséges. Nagy méretű, masszív fémkampó a talpban és 5/8”-es menet állványhoz – a praktikus rögzítési lehetőségeknek köszönhetően a lámpa az optimális megvilágítást biztosító pozícióba helyezhető. A felhasználóbarát kezelőfelületről bármikor leolvasható az akkumulátor töltöttsége, míg a LED-es kijelzőpanelen szabályozható a fényerő és a világítási szög.
Berendezések és alkalmazások
További információk
A Bosch GLA 18VH-7500 Professional munkalámpa hibrid kialakítása révén hálózati kábellel és akkuval is működtethető. Power Delivery szabvány szerinti USB-C® akár 15 W teljesítménnyel. A kezelőfelületen három LED-es kijelzőpanel található: bekapcsolva/halvány/kikapcsolva, 180°-os/360°-os funkció, valamint az akkumulátor töltöttségi szintje. Két rögzítési lehetőséggel: kampóval vagy állványra (5/8"-os menet a GLT 300-40 állványhoz történő rögzítéshez).
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V
Fényáram 7500 lm
Akku nélkül
Akku Akku nélkül / karton
Felvett teljesítmény 100 W