GÜDE K220 Csiszolótárcsa vizes csiszoláshoz 200 x 40 x 20mm 55520
Kedvezmény -12%
4 912 Ft
Raktáron 3 db
Szállítási információk
- GLS: 4 900 Ft
- GLS: 1 690 Ft várható kézbesítés 04.30. - 05.05.
- Packeta: 990 Ft várható kézbesítés 04.30. - 05.05.
- GLS CsomagPont: 1 490 Ft várható kézbesítés 04.30. - 05.05.
- Magyar Posta: 1 990 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- GLS: 2 900 Ft
- DHL: 1 250 Ft
- SPS: 1 200 Ft
- Packeta: 990 Ft
- DPD: 1 990 Ft
- GLS: 4 990 Ft
- PPL: 2 610 Ft
Leírás
GÜDE K220 Vizes köszörűkorong

A GÜDE K220 köszörűkorong vizes csiszolásra készült, és megbízható kopóalkatrész a pontos élezéshez valamint a felületek finom megmunkálásához. Finom szemcseméretének köszönhetően sima és egyenletes csiszolási eredményt biztosít különböző anyagokon.
A korong stabil működésre és hosszú élettartamra lett tervezve megfelelő köszörűgépekkel való használathoz. Otthoni műhelyben és professzionális környezetben egyaránt jól használható, ahol fontos a precizitás és a minőségi felületkezelés.
Felszereltség:
- Köszörűkorong vizes csiszoláshoz
- Finom K220 szemcseméret a precíz befejező munkákhoz
- Stabil és egyenletes csiszolási teljesítmény
- Rendszeres használatra alkalmas
Műszaki adatok
| Korong átmérő | 200 mm |
|---|---|
| Belső átmérő | 20 mm |
| Korong vastagság | 40 mm |
| Szemcseméret | K220 |
| Hossz | 200 mm |
| Szélesség | 200 mm |
| Magasság | 40 mm |
| Csomagolási méret (h × sz × m) | 250 × 210 × 48 mm |
| Nettó tömeg | 2,5 kg |
| Bruttó tömeg | 2,58 kg |
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Korong átmérője | 200 x 20 mm |
| Felhasználás | fém |
| Vágás | vizes |
| Tárcsa külső átmérője | 200 mm |
| Belső furat átmérő | 20 mm |
| Lapvastagság | 40 mm |
| Szemcsetípus | 220 |
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie GÜDE Nass-Schleifscheibe - 200x40x20 mm, K 220 55520
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie GÜDE Nass-Schleifscheibe - 200x40x20 mm, K 220 55520
- Pour l’expédition en France, visitez GÜDE Meule abrasive pour touret 200 x 40 mm - grain 220 55520
- Pro odeslání do Česka navštivte GÜDE Brusný kotouč pro mokré broušení 200 x 40 x 20 mm/K220 55520
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte GÜDE Brúsny kotúč na mokré brúsenie 200 x 40 x 20 mm / K220 55520
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:

























