BOSCH PSR SELECT Akkus csavarozó, 2,0 Ah, 0603977100
Regisztráld a vásárolt terméket MyBosch felületen és élvezd a meghosszabbított garanciális időtartamot. >>> Bővebb információ <<<
BOSCH vállalja a teljes körű garanciát. >>> Bővebb információ <<<
Szállítási információk
- GLS: 4 900 Ft
- GLS: 1 690 Ft
- Packeta: 990 Ft
- GLS CsomagPont: 1 490 Ft
- Magyar Posta: 1 990 Ft
- GLS: 2 900 Ft
- DHL: 1 250 Ft
- SPS: 1 200 Ft
- Packeta: 990 Ft
- DPD: 1 990 Ft
- GLS: 4 990 Ft
- PPL: 2 610 Ft
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
PSR SELECT
A megfelelő bit. Mindig kéznél.
- Rendkívül praktikus: kompakt, akkus csavarhúzó beépített bittárolóval és elegendő teljesítménnyel a különféle mindennapi csavarozási feladatokhoz
- Bosch EasySelect az egyszerű bitcseréért: A leggyakrabban használt 12 bit mindig kéznél van és azonnal használható a beépített bittárolónak köszönhetően
- Bittároló megvilágított betekintőablakkal: a bit egyszerű kiválasztása a megvilágított és nagyítós betekintőablaknak köszönhetően
- Nagyobb erő, nagyobb nyomaték: A 7,5 Nm nyomatéknak köszönhetően az új motor még nagyobb teljesítményt nyújt
- Kompakt és ergonomikus: ideális mindennapi használatra, valamint egyszerűen tárolható
- Tölthető, 4 V-os becsúsztatható akkumulátor 2 Ah kapacitással a hosszú üzemidőért, valamint beépített USB-csatlakozó a töltéshez
- PowerLight: jól megvilágított, tisztán látható munkaterület a beépített LED-lámpának köszönhetően
Szállítási részletek
- 12 szabványos csavarozóbit
- 1 x BA 4V 2.0Ah akku (1 617 S02 45K)
- Kartondoboz
Műszaki adatok
| Üresjárati fordulatszám | 210 ford./perc |
| Max. forgatónyomaték lágy/kemény csavarozási eset | 3,5 / 7,5 Nm |
| Fúrótokmányok | Mágneses bittartó hatlapú befogással |
| Csavar-⌀ | 5 mm |
| A szerszám méretei (h × sz × m) | 149 × 52 × 157 mm |
| Tömeg | 0,600 kg |
A lehető legkényelmesebb csavarbehajtás: A megfelelő bit. Mindig kéznél.
A bitek, csavarok és munkadarabok egyszerre történő kezelése minden feladatot megnehezít. Mindez azonban a múlté: A PSR SELECT akkus csavarhúzó megkönnyíti a feladatot. A leggyakrabban használt 12 bit a beépített bittárolóban tartható, a Bosch EasySelect pedig gondoskodik a gyors forgatásról az egyszerű bitcsere érdekében. A megvilágított, nagyítós betekintőablak biztosítja a megfelelő bit kiválasztását. Ez a kompakt, ergonomikus szerszám tökéletes a mindennapi csavarozási feladatokhoz – a kilazult szekrényfogantyú javításától a törölközőtartó beszereléséig –, valamint egyszerűen kezelhető és tárolható a műhely vagy a konyhaszekrény fiókjában. A sötét vagy nehezen elérhető helyeken végzett munka során a beépített LED-munkalámpa gondoskodik a megfelelő látási viszonyokról. Ez a csavarhúzó elődjéhez képest erősebb, valamint cserélhető Bosch BA 4V 2.0Ah becsúsztatható akkumulátorral rendelkezik, amely elegendő energiát biztosít a mindennapi feladatokhoz és a hosszú üzemidőhöz. Töltés beépített USB-csatlakozóval a még nagyobb kényelemért.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Akkufeszültség | 4 V |
| Akkukapacitás | 2 Ah |
| Akku | 1 |
| Max. forgatónyomaték (kemény/lágy)(Nm) | 7,5/3,5 |
| Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) | 210 |
| Csavarátmérő | 5 mm |
| Szerszámbefogás | hatszöges |
| Akku | 1x Akku 2,0 Ah /karton |
Dokumentumok
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:



























