BOSCH GLI18V-1500 PROFESSIONAL Akkus munkalámpa (18V/akku és töltő nélkül) 06014A8000
BOSCH GLI18V-1500 PROFESSIONAL Akkus munkalámpa (18V/akku és töltő nélkül) 06014A8000 BOSCH GLI18V-1500 PROFESSIONAL Akkus munkalámpa (18V/akku és töltő nélkül) 06014A8000
Raktáron 1 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH PROFESSIONAL
Garancia: 3 év
Cikkszám: 06014A8000
Súly: 1,40 kg
> Bővebb információ <
Leírás
BOSCH GLI18V-1500 Akkumulátoros munkalámpa
  • Magas teljesítmény 1 500 lm fényerővel
  • Masszív és ellenálló, IP64 védettséggel por és fröccsenő víz ellen
  • Sokoldalú fényerő két módban: 1 500 lm és 800 lm
Műszaki adatok
Súly akkumulátor nélkül1,4 kg
Fényáram1500 lm
Fényerő fokozatok száma2
Szerszám méretei (szélesség)133 mm
Szerszám méretei (hossz)217 mm
Szerszám méretei (magasság)215 mm
Akku feszültség, kompatibilis18,0 V
Műszaki adatok
Részletezés
Tápellátás típus akkumulátor Li-on
Akkufeszültség 18 V