Black & Decker BDCDC18B-QW Akkus fúró/csavarozó (30Nm/18V/2x1,5Ah)
Szállítási információk
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
Jellemzők:
• Erő és sebesség fába, fémbe való fúráshoz, valamint az összes csavarozási feladathoz.
• A változtatható sebesség jobb irányíthatóságot nyújt, ami csavarozáskor elengedhetetlen.
• Kofferben szállítva a készülék és a tartozékok könnyebb tárolása érdekében.
• Csúszásmentes puha markolat maximális kényelmet nyújt használat közben.
Műszaki adatok:
• Feszültség: 18 V
• Akkumulátor típus: Lithium-ion
• Tokmány méret: 10 mm
• Maximális kapacitás fában: 25 mm
• Maximális fúrásteljesítmény fémben: 10 mm
• Üresjárati fordulatszám: 0-360/0-1400 /perc
• Max nyomaték: 30 Nm
A csomag tartalma:
• 200 mA töltő
• 2 db 1,5 Ah akkumulátor
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Akkukapacitás | 1,5 Ah |
| Akku | 2 |
| Akku | 2x Akku 1,5 Ah / karton |
| Max. forgatónyomaték (kemény/lágy)(Nm) | 10,3/30 |
| Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) | 650 |
| Ütésszám, max. (1/perc) | nélkül |
| Fúrásteljesítmény fában | 25 mm |
| Fúrásteljesítmény fém | 10 mm |
| Szerszámbefogás | 1 - 10 mm |