BOSCH Indulókészlet 2 x ProCORE18V+ 8.0Ah + GAL 18V-160 1600A02X03
BOSCH Indulókészlet 2 x ProCORE18V+ 8.0Ah + GAL 18V-160 1600A02X03 BOSCH Indulókészlet 2 x ProCORE18V+ 8.0Ah + GAL 18V-160 1600A02X03
Kedvezmény -32%
2 x ProCORE18V+ 8.0Ah + GAL 18V-160 Professional Indulókészlet         Nagy teherbírású kezdő szett: 'Tabless' technológiájú nagy teherbírású akkumulátor a több üzemidőért és 18V-o... további információ »
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH PROFESSIONAL
Garancia: 3 év
Cikkszám: 1600A02X03
Súly: 3,43 kg
> Bővebb információ <
Leírás
2 x ProCORE18V+ 8.0Ah + GAL 18V-160 Professional
Indulókészlet
2xPC18V+8.0+GAL18V160    2xPC18V+8.0+GAL18V160   2xPC18V+8.0+GAL18V160
Nagy teherbírású kezdő szett: 'Tabless' technológiájú nagy teherbírású akkumulátor a több üzemidőért és 18V-os gyorstöltő
  • A ProCORE18V+ 8.0Ah akkumulátor ultragyors teljes feltöltése 44 perc alatt.
  • Az akkumulátorok és töltők kompatibilisek a Bosch Professional 18V-os rendszerrel és az AMPShare akkuplatform gépeivel.
Funkciók és fő jellemzők
Zdokonalená ochrana článků – o 35_% lepší chlazení než u současného COOLPACK díky vylepšenému přenosu tepla na vnější povrchUkazatel stavu nabití akumulátoru ukazuje zbývající úroveň nabití Doba nabíjení ProCORE18V + 8.0Ah s GAL 18V-160 v režimu Power Boost (50 %) Doba nabíjení ProCORE18V + 8.0Ah s GAL 18V-160 v režimu Power Boost (plné nabití)
MŰSZAKI ADATOK
1. akkumulátor kapacitása*8 Ah
Akkufeszültség18,0 V
1. akku tömege*1,001 kg
CellatípusLi-Ion
Akku töltőfeszültsége14,4 – 18 V
Töltőáram*16 A
Töltő tömege*0,95 kg
2XPC18V+8.0+GAL18V160 PROFESSIONAL: TOVÁBBI INFORMÁCIÓ
Kiemelt termékek
Nagy igénybevételű alkalmazásokat kell végezned hosszabb időn keresztül? Ebben az esetben a nagy teherbírású kezdő szett a megfelelő választás a számodra. A készlet két lap nélküli, nagy teherbírású ProCORE18V+ 8,0Ah Professional akkumulátort tartalmaz akár 2000 W vezetékes teljesítményhez, valamint a GAL 18V-160 Professional ultragyors töltőt. A hagyományos akkumulátorok több lapkás cellákkal rendelkeznek, amelyek csak két lapkát használnak áramútként. Ez egy szűk keresztmetszet, amely növeli az akkumulátor ellenállását. A ProCORE18V+ 8.0Ah Professional akkumulátoraink a forradalmi 'tabless' cellatechnológiát használják. A forradalmi 'tabless' cellatechnológia megnyitja ezt a szűk keresztmetszetet. A mindössze két áramút helyett az új tabless akkumulátorunk számtalan párhuzamos áramúttal rendelkezik, amelyek közvetlen elektromos kapcsolatot biztosítanak az elektródák és a doboz között. Az eredmény: kevesebb ellenállás, kevesebb hő és hosszabb üzemidő. A ProCORE18V+ 8.0Ah Professional akár 71%-kal* hosszabb üzemidőt biztosít a nagy teljesítményigényű vezeték nélküli alkalmazásokhoz a meglévő ProCORE18V 8.0Ah-hoz képest. A GAL 18V-160 a mi ultragyors 18 V-os akkumulátortöltőnk. Standard üzemmóddal és további töltési módokkal rendelkezik, hogy növelje a termelékenységet és időt takaríthass meg. A 16 amperes töltőáramnak köszönhetően mindössze 15 perc alatt 50%-os töltöttségi szintre állíthatod akkumulátorod - ez különösen kényelmes, ha még a nap vége előtt be kell fejezned néhány munkát. A munkaközi szünetben is teljes feltöltést érhetsz el - a legnagyobb sebességgel mindössze 44 perc alatt tölti fel akkumulátorod.
Berendezések és alkalmazások
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V
Akkukapacitás 8 Ah
Akku 2
Töltési feszültség 18 V
Töltőáram 16 A