INTEX Seahawk 3 Boat Felfújható csónak 295 x 137 x 43 cm 66333NP
Szállítási információk
- GLS: 5 900 Ft
- GLS: 2 590 Ft várható kézbesítés 05.04. - 05.06.
- Magyar Posta: 2 990 Ft várható kézbesítés 05.06. - 05.08.
- GLS: 3 900 Ft
- DHL: 1 250 Ft
- SPS: 1 200 Ft
- DPD: 2 990 Ft
- GLS: 4 990 Ft
- PPL: 2 610 Ft
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
INTEX Seahawk 3 felfújható csónak 3 személy részére 360kg 66333NP
INTEX Seahawk 3 felfújható csónak 3 személy részére ideális választás horgászathoz, szabadidős evezéshez és kellemes időtöltéshez a vízen. Strapabíró kialakításának, nagy teherbírásának és praktikus felszereltségének köszönhetően kiváló stabilitást, biztonságot és kényelmet nyújt tavakon, folyókon és nyugodt tengeren is.
Fő előnyök
- Akár 3 személy számára – ideális horgászathoz, kikapcsolódáshoz és evezéshez
- 3 légkamra – belső biztonsági kamrával a nagyobb védelem érdekében
- Tartós SuperStrong PVC anyag – nagy ellenállás ütéssel és kopással szemben
- Felfújható padló I-gerendás kialakítással – nagyobb stabilitás és kényelem
- 2 Boston szelep – gyors felfújás és leeresztés
- Beépített horgászbottartók – ideális horgászok számára
- Motor csatlakoztatási lehetőség – előkészített rögzítési pontok
- Körbefutó kötél és fogantyúk – könnyű kezelés és szállítás
- Gazdag tartozékkészlet – pumpa, evezők és ülések
Műszaki adatok
| Személyek száma | 3 |
| Maximális teherbírás | 360 kg |
| Anyag | SuperStrong PVC |
| Szín | Zöld |
| Méretek | 295 x 43 x 137 cm |
| Nettó tömeg | 12,5 kg |
A csomag tartalma
- INTEX Seahawk 3 felfújható csónak
- 2 felfújható ülés
- 2 alumínium evező
- Kézi pumpa
- Javítókészlet (folt)
- Motorcsatlakozók
- Horgászbottartók
Megbízható társ a vízen
Intex Seahawk 3 kiváló kombinációját kínálja a tartósságnak, stabilitásnak és praktikus funkcióknak. A három légkamra növeli a biztonságot használat közben, míg az I-gerendás felfújható padló kényelmet biztosít hosszabb tartózkodás esetén is. A tartós SuperStrong PVC anyag védi a csónakot a sérülésektől, míg a bottartók és a motor csatlakoztatási lehetősége különösen a horgászok és aktív felhasználók számára teszi ideális választássá ezt a sokoldalú felfújható csónakot.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Férőhelyek száma | 3 |
| Max. teherbírás | 360 kg |
| Szín | zöld |
| Szélessége | 137 cm |
| Hosszúság | 295 cm |
| Mélység | 43 cm |
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:
























