Makita DHW080ZK Akkus magasnyomású mosó Li-ion LXT 2x18V, akku és töltő nélkül
Makita DHW080ZK Akkus magasnyomású mosó Li-ion LXT 2x18V, akku és töltő nélkül Makita DHW080ZK Akkus magasnyomású mosó Li-ion LXT 2x18V, akku és töltő nélkül Makita DHW080ZK Akkus magasnyomású mosó Li-ion LXT 2x18V, akku és töltő nélkül Makita DHW080ZK Akkus magasnyomású mosó Li-ion LXT 2x18V, akku és töltő nélkül Makita DHW080ZK Akkus magasnyomású mosó Li-ion LXT 2x18V, akku és töltő nélkül Makita DHW080ZK Akkus magasnyomású mosó Li-ion LXT 2x18V, akku és töltő nélkül Makita DHW080ZK Akkus magasnyomású mosó Li-ion LXT 2x18V, akku és töltő nélkül Makita DHW080ZK Akkus magasnyomású mosó Li-ion LXT 2x18V, akku és töltő nélkül Makita DHW080ZK Akkus magasnyomású mosó Li-ion LXT 2x18V, akku és töltő nélkül
Kedvezmény -23%
Ingyenes szállítás
Jellemzők: 2x18V LXT Li-ion BL 8MPA magasnyomású mosó 55 bar üzemi és 80 bar maximális nyomás Kézzel könnyedén változtatható víznyomás a felhasználási területnek megfelelően A tárolódoboz... további információ »
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: MAKITA
Garancia: 2 év
Cikkszám: DHW080ZK
Súly: 16,10 kg
Leírás
Jellemzők:
2x18V LXT Li-ion BL 8MPA magasnyomású mosó
55 bar üzemi és 80 bar maximális nyomás
Kézzel könnyedén változtatható víznyomás a felhasználási területnek megfelelően
A tárolódoboza egyben a tartálya is: 50 liter víz tárolására alkalmas
2 féle üzemmód
Önfelszívó funkcióval akár 1 méter mélyről is képes felszívni a működéshez szükséges vizet
Töltöttségjelző LED
Műszaki adatok:
• A gép ezen akkumulátorokkal kompatibilis: 6.0 Ah | 5.0 Ah | 4.0 Ah | 3.0 Ah | 2.0 Ah | 1.5 Ah
• Akku család: LXT - Lithium-ion Xtreme Technology
• Akku típusa: Li-ion
• Akkufeszültség: 2 x 18V (36V)
• Méretek (h x sz x m): 438x218x269 mm
• Nyomás: 30 - 55 bar
• Súly: 7,7 Kg
• Teljesítmény: 800 W
• Zajszint: 87 dB
A csomag tartalma:
• Mosó pisztoly (197842-2)
• Állítható szórófej (197822-8)
• Cyclone szórófej (197824-4)
• Felszívó szett (197873-1)
• Magasnyomású tömlő 5m (126766-5)
• 3/4" tömlő csatalakozó (197883-8)
• Vízszűrő (3082130)
• Fúvókatisztító (197879-9)
Műszaki adatok
Részletezés
Maximális üzemi nyomás 55 bar
Max. folyadékszállítás 330 l/hod
Max. Hő 40 °C
Akkufeszültség 18 V