Makita UV3200 (EV-3213) Gyepszellőztető, talajlazító (1300W/32cm)
Kedvezmény -32%
Ingyenes szállítás
70 180 Ft
Raktáron 4 db
Teljesítmény
Szállítási információk
- GLS: 5 900 Ft
- GLS: 0 Ft várható kézbesítés 04.29. - 05.04.
- Magyar Posta: 1 990 Ft várható kézbesítés 05.04. - 05.05.
- GLS: 3 900 Ft
- DHL: 1 250 Ft
- SPS: 1 200 Ft
- DPD: 2 690 Ft
- GLS: 4 990 Ft
- PPL: 2 610 Ft
Leírás
Makita UV3200 (EV-3213) Gyepszellőztető, talajlazító (1300W/32cm)
- Ideális kis és közepes méretű gyepfelületekhez
- Központi mélységbeállítás 5 fokozatban
- Fedett markolatok a kényelmes fogáshoz
- Lehajtható fogantyú az egyszerű szállításhoz
- Kábelvezetési átvezetés a fogantyúban
- Lehullott levelek összegyűjtésére is alkalmas
- Egyszerű késcsere
Műszaki adatok
| Teljesítmény | 1 300 W |
| Üresjárati fordulatszám | 3 500 /perc |
| Munkamélység | -10 mm – 10 mm |
| Munkaszélesség | 32 cm |
| Magasságbeállítás | 5 fokozatú központi |
| Gyűjtőkosár | 30 l |
| Tömeg | 15 kg |
A csomag tartalma
- UV3200 vertikutor
- Vertikutáló henger (652024718)
- 30 literes gyűjtőkosár
Felhívjuk kedves vásárlóink figyelmét, hogy a termékre nem vonatkozik magyarországi szerviz garancia, illetve a terméket regisztrálni sem lehet a 3 éves kiterjesztett garanciára. Meghibásodás esetén kérjük keressen minket bizalommal, futárszolgálattal biztosítjuk a szervizbe szállítást és javítás után a visszaszállítást is.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Felvett teljesítmény | 1300 W |
| Gyűjtőkosár űrtartalma | 30 litr |
| Szélessége | 32 cm |
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie Makita UV3200 (EV-3213) Vertik Elektrischer Vertikutierer (1300W/32cm)
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte Makita UV3200 (EV-3213) Vertikutátor, prevzdušňovač (1300W/32cm)
- Aby wysłać do Polski odwiedź Makita UV3200 (EV-3213) Vertik Wertykulator, napowietrzacz (1300W/32cm)
- Pro odeslání do Česka navštivte Makita UV3200 (EV-3213) Vertikutátor, provzdušňovač (1300W/32cm)
- Pour l’expédition en France, visitez Makita UV3200 (EV-3213) Scarificateur (1300W/32cm)
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie Makita UV3200 (EV-3213) Vertik Elektrischer Vertikutierer (1300W/32cm)
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:
















