BOSCH GTM 12 JL PROFESSIONAL Kombinált gérvágó fűrész (1.800W) 0601B15001
BOSCH GTM 12 JL PROFESSIONAL Kombinált gérvágó fűrész (1.800W) 0601B15001 BOSCH GTM 12 JL PROFESSIONAL Kombinált gérvágó fűrész (1.800W) 0601B15001 BOSCH GTM 12 JL PROFESSIONAL Kombinált gérvágó fűrész (1.800W) 0601B15001 BOSCH GTM 12 JL PROFESSIONAL Kombinált gérvágó fűrész (1.800W) 0601B15001 BOSCH GTM 12 JL PROFESSIONAL Kombinált gérvágó fűrész (1.800W) 0601B15001 BOSCH GTM 12 JL PROFESSIONAL Kombinált gérvágó fűrész (1.800W) 0601B15001 BOSCH GTM 12 JL PROFESSIONAL Kombinált gérvágó fűrész (1.800W) 0601B15001
Kedvezmény -35%
Tulajdonságok: Asztali körfűrész, valamint leszabó- és gérvágó fűrész egyetlen készülékben Precíz munkavégzés beépített lézerrel Erőteljes, 1800 W-os motor a gyors előrehaladás érdekében ... további információ »
Raktáron 1 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH PROFESSIONAL
Garancia: 3 év
Cikkszám: 0601B15001
Súly: 27,48 kg
> Bővebb információ <
Leírás
Tulajdonságok:
Asztali körfűrész, valamint leszabó- és gérvágó fűrész egyetlen készülékben
Precíz munkavégzés beépített lézerrel
Erőteljes, 1800 W-os motor a gyors előrehaladás érdekében (95 mm-es vágásmélységig – gérvágó funkció, 51 mm-es vágásmagasságig – asztali fűrész funkció)
Beépített megvilágítás a pontos munkavégzéshez rossz fényviszonyok mellett is
Kiváló minőségű mart szögmutató skála a precíz szögvágásokhoz
Precíz párhuzamvezető a legjobb vágási pontossághoz
Tengelyrögzítés az egyszerű fűrészlapcseréhez
Szállítási terjedelem:
Fűrészlap, 305 x 30 mm (2 608 640 440)
Tolórúd (1 619 P04 042)
Porzsák (2 605 411 222)
Műszaki adatok:
Vágási kapacitás 0°: 95 x 150 mm
Vágási kapacitás 45°: gérszög 95 x 90 mm
Szögbeállítás: 48 ° B / 48 ° J
Hajlásszög beállítás: 47 ° B / 2 ° J
Mélység x Hosszúság x Magasság: 66 x 55 x 40 cm
Üresjárati fordulatszám: 3.800 1/perc
Fűrészlap-átmérő: 305 mm
Fűrészlap furat-O: 30 mm
Súly: 21,0 kg
Névleges felvett teljesítmény: 1.800 W
Műszaki adatok
Részletezés
Felvett teljesítmény 1800 W
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 3800
Korong átmérője 305 x 30 mm
Legnagyobb vágási mélység (90°) 95 x 150 mm
Legnagyobb vágási mélység (45°) 95 x 90 mm