BOSCH VDE diagonális csípőfogó, 160 mm 1600A02ND9
BOSCH VDE diagonális csípőfogó, 160 mm 1600A02ND9 BOSCH VDE diagonális csípőfogó, 160 mm 1600A02ND9 BOSCH VDE diagonális csípőfogó, 160 mm 1600A02ND9 BOSCH VDE diagonális csípőfogó, 160 mm 1600A02ND9
Kedvezmény -37%
Szigetelt, egyszerű, kényelmes – Bosch Professional VDE diagonális csípőfogó – 160 mm 10 000 V feszültségig tesztelve, és... további információ »
Raktáron 2 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH PROFESSIONAL
Garancia: 20 év
Cikkszám: 1600A02ND9
Súly: 0,25 kg
Szállítási információk
Leírás
Szigetelt, egyszerű, kényelmes – Bosch Professional VDE diagonális csípőfogó – 160 mm
  • 10 000 V feszültségig tesztelve, és 1000 V feszültségig VDE tanúsítvánnyal rendelkezik a DIN EN/IEC 60900 szabvány szerint
  • Kényelmes tartás, fogás és vágás
  • Tartós és robusztus fogófej króm-vanádium acélból
Funkciók és fő jellemzők
MŰSZAKI ADATOK
Rozsdaálló
Fogó típusaDiagonális csípőfogó
Egykezes használat
Csúszásgátló vállrész
Súly*0,228 kg
Megerősített vágóélek
Praktikus kialakítás
AnyagKróm-vanádium
VDE
Ergonomikus markolatú fogantyú
Csúszásmentes markolat
Szakítószilárdság hagyományos acélhuzal1 600 N/mm²
VDE DIAGONÁLIS CSÍPŐFOGÓ, 160 MM PROFESSIONAL: TOVÁBBI INFORMÁCIÓ
Kiemelt termékek
A szakembereknek egyszerűen használható és a törvényi előírásoknak megfelelő szerszámokra van szükségük. Bosch Professional VDE diagonális csípőfogó például szegek fogásához és kihúzásához, illetve vezetékek és hasonlók vágásához – akár feszültség alatti alkatrészek esetén is. Ez a szabványos szerszám termoplasztikus poliuretán (TPU) szigeteléssel rendelkezik. 10 000 V feszültségig tesztelve, és 1000 V feszültségig VDE tanúsítvánnyal rendelkezik a DIN EN/IEC 60900 szabvány szerint. A VDE fogó kényelmesen tartható és használható vágási feladatokra. Tökéletes fogás és vágás, hosszú élettartam. Tartós fogó robusztus króm-vanádium acélból, edzett vágóélekkel. Bosch Professional termékcsaládunk VDE kéziszerszámokkal történő bővítésével a Bosch megbízható minőségű és átfogó szerszámkínálata minden igényt kielégít.