BOSCH EasyCirc 18V-48 Akkus körfűrész 06033B1500
BOSCH EasyCirc 18V-48 Akkus körfűrész 06033B1500 BOSCH EasyCirc 18V-48 Akkus körfűrész 06033B1500 BOSCH EasyCirc 18V-48 Akkus körfűrész 06033B1500 BOSCH EasyCirc 18V-48 Akkus körfűrész 06033B1500 BOSCH EasyCirc 18V-48 Akkus körfűrész 06033B1500 BOSCH EasyCirc 18V-48 Akkus körfűrész 06033B1500 BOSCH EasyCirc 18V-48 Akkus körfűrész 06033B1500 BOSCH EasyCirc 18V-48 Akkus körfűrész 06033B1500
Kedvezmény -26%
EasyCirc 18V-48 - Akkus körfűrész - Akku és töltő nélkül EasyCirc 18V-48: Megbízható, nagy teljesítményű barkácsszerszám a precíz egyenes vágáshoz Akár 48 mm-es faanyagok vágá... további információ »
Raktáron 9 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH DIY
Cikkszám: 06033B1500
Súly: 3,70 kg
Leírás
EasyCirc 18V-48 - Akkus körfűrész - Akku és töltő nélkül
EasyCirc 18V-48: Megbízható, nagy teljesítményű barkácsszerszám a precíz egyenes vágáshoz
  • Akár 48 mm-es faanyagok vágásához – így tökéletes választás minden általános barkácsolási feladathoz
  • Egyszerű mélységállítás a mindig pontos vágásért
  • CutControl funkció – egyenes vonalban történő vágás egyszerűen
  • Kompakt kialakítás az egyszerű és biztonságos használatért és a fokozott irányíthatóságért
  • A 2,5 Ah-s akkumulátornak köszönhetően egyetlen töltéssel akár 34 méternyi vágás végezhető 19 mm-es forgácslap esetén
  • Kompatibilis a Bosch 18V POWER FOR ALL akkuval
Szállítási részletek
  • Kartondoboz
Műszaki adatok
Akkufeszültség18,0 V
Akku kompatibilitása18V POWER FOR ALL ALLIANCE
Ajánlott akku 2,5 Ah
Körfűrészlap névleges-O150 mm
Körfűrészlap furat-O20 mm
Üresjárati fordulatszám4 200 ford./perc
Vezetőlap130 × 260 mm
Vágási mélység tartomány 90° esetén0 – 90 mm
Vágási mélység tartomány 45° esetén0 – 31 mm
A szerszám méretei (h × sz × m)285 × 181 × 239 mm
Tömeg3,700 kg
Súly akku nélkül2,4 kg
EasyCirc 18V-48 – Megbízható partner a megerőltetés nélküli fafűrészeléshez barkácsoláskor
EasyCirc 18V-48 körfűrész megfizethető áron – a megbízhatóságot és teljesítményt kereső barkácsolóknak. Akár 48 mm vastag faanyagok vágására is alkalmas, így minden általános barkácsolási feladat igényeinek megfelel. A beállítható vágásmélységgel az adott munkadarab vastagságához igazítható a pontos vágási eredményért. Az innovatív CutControl funkció javítja a láthatóságot, így a kijelölt vágásvonal egyszerűbben követhető. Kompakt kialakítása révén jól irányítható, és a kevésbé tapasztalt felhasználók is magabiztosan használhatják. A teljesen feltöltött 2,5 Ah-s akkumulátorral az EasyCirc 18V-48 akár 34 méternyi 19 mm-es forgácslap vágására képes töltés nélkül, így bármilyen fafűrészelési feladathoz megbízható választás. A szerszám a 18V POWER FOR ALL rendszer része. Egyetlen akkumulátor minden 18V POWER FOR ALL szerszámhoz.
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V
Akkukapacitás 4 Ah
Akku nélkül
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 4200
Korong átmérője 150 mm