INTEX QUEEN PREMAIRE II Felfújható ágy 152 x 203 x 46 cm 64926
Szállítási információk
- GLS: 5 400 Ft
- GLS: 1 950 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- Packeta: 1 290 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- GLS CsomagPont: 1 590 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- Magyar Posta: 1 990 Ft várható kézbesítés 05.07. - 05.11.
- GLS: 3 490 Ft
- DHL: 1 250 Ft
- SPS: 1 200 Ft
- Packeta: 1 290 Ft
- DPD: 2 350 Ft
- GLS: 4 990 Ft
- PPL: 2 610 Ft
Leírás
INTEX QUEEN PREMAIRE II Felfújható ágy 152x203x46cm 64926
INTEX Queen PremAire II felfújható ágy 64926 a luxus kényelem, a modern technológiák és a kiemelkedő tartósság tökéletes kombinációját kínálja. A Fiber Tech™ technológiának, a 46 cm-es magasságnak, a kétrétegű kialakításnak és az okostelefonos vezérlésnek köszönhetően maximális kényelmet biztosít, amely a hagyományos ágyakhoz hasonlítható.
Fő előnyök
- Fiber Tech™ technológia – stabil szerkezet és hosszú élettartam
- Luxus magasság 46 cm – klasszikus ágyhoz hasonló kényelem
- Kétrétegű laminált oldalfalak – nagyobb tartósság és stabilitás
- Puha, bársonyos felület – maximális komfort alvás közben
- Beépített Digital Comfort elektromos pumpa – felfújás kb. 4 perc alatt
- Mobilalkalmazással vezérelhető (Bluetooth) – modern és kényelmes használat
- Beépített USB port – eszközök töltése közvetlenül az ágyról
- Teherbírás akár 272 kg – ideális 2 fő számára
- Megerősített peremek és alsó szerkezet – maximális stabilitás
Műszaki adatok
| Méret | Kétszemélyes Queen |
| Személyek száma | 2 |
| Méretek | 152 x 46 x 203 cm |
| Maximális terhelhetőség | 272 kg |
| Technológia | Fiber Tech™ |
| Felfújás típusa | Beépített elektromos pumpa |
| Felfújási idő | kb. 4 perc |
| Anyag | PVC, bársonyos felület |
| Szín | Bézs |
A csomag tartalma
- 1× INTEX PremAire II felfújható ágy
- Beépített elektromos pumpa
- Szállítótáska
Luxus alvás modern technológiával
INTEX PremAire II új szintre emeli a felfújható ágyak kényelmét. A kétrétegű kialakítás, a megerősített oldalfalak és a 46 cm-es magasság stabil és kényelmes fekvőhelyet biztosít mindennapi használatra vagy vendégek számára. A Digital Comfort pumpa gyors felfújást tesz lehetővé, míg az alkalmazáson keresztüli vezérlés és az USB port a modern életstílus maximális kényelmét nyújtja. Ideális választás azoknak, akik a kényelmet, minőséget és technológiát egyesíteni szeretnék.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Magasság | 46 cm |
| Szélessége | 152 cm |
| Hosszúság | 203 cm |
| Teherbírás | 173 kg |
| Beépített pumpával | IGEN |
| Méret | 152 x 203 cm |
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie INTEX PREMAIRE II QUEEN Luftbett mit integrierter Pumpe 152 x 203 x 46 cm 64926
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte INTEX PREMAIRE II QUEEN Nafukovacia posteľ 152 x 203 x 46 cm 64926
- Aby wysłać do Polski odwiedź INTEX PREMAIRE II QUEEN Materac welurowy z wbudowaną pompką 152 x 203 x 46 cm 64926
- Pro odeslání do Česka navštivte INTEX PREMAIRE II QUEEN Nafukovací postel 152 x 203 x 46 cm 64926
- Pour l’expédition en France, visitez INTEX PREMAIRE II QUEEN Matelas gonflable, 152 x 203 x 46 cm 64926
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie INTEX PREMAIRE II QUEEN Luftbett mit integrierter Pumpe 152 x 203 x 46 cm 64926
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:




























