Metabo UHEV 2860-2 Quick Kombikalapács SDS-Plus (3,4J/1100W) MetaBOX 145L, 600713500
A Metabo elektromos szerszámaink különösen hosszú ideig tartanak. Mivel azokat olyan ritkán kell megjavítani, a Metabo kifejlesztett azokhoz egy kiegészítő garanciát - az XXL garanciát.
Ha regisztrál, a normális garancia meghosszabbodik 3 évre >>> regisztráció <<<
Szállítási információk
- GLS: 5 400 Ft
- GLS: 1 950 Ft várható kézbesítés 04.30. - 05.05.
- Packeta: 1 290 Ft várható kézbesítés 04.30. - 05.05.
- GLS CsomagPont: 1 590 Ft várható kézbesítés 04.30. - 05.05.
- Magyar Posta: 1 990 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- GLS: 3 490 Ft
- DHL: 1 250 Ft
- SPS: 1 200 Ft
- Packeta: 1 290 Ft
- DPD: 2 350 Ft
- GLS: 4 990 Ft
- PPL: 2 610 Ft
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
Metabo UHEV 2860-2 Quick Kombikalapács SDS-Plus (3,4J/1100W) MetaBOX 145 L – 600713500
- Multikalapács 4 funkcióval: kalapácsfúrás, ütés nélküli fúrás két fokozatban és vésés
- Metabo Quick: az SDS-plus kalapácstokmány és a gyorsszorító fúrótokmány közti gyors cseréhez, a fában és fémben való fúráshoz
- Vario-Tacho-Constamatic (VTC) teljes hullámú elektronika az anyaghoz illő fordulatszámmal való munkavégzéshez, amely terhelés mellett is konstans marad
- Fordulatszám- és ütésszám-előválasztó állítókerék
- Kétfokozatú hajtómű: két fúrási sebesség fába, illetve fémbe való effektív fúráshoz
- Metabo Marathon-Motor porvédelemmel a hosszú élettartam érdekében
- Precíziós csapágyazású nagy teljesítményű ütőmű alumínium présöntvényházban: rendkívül hosszú élettartamú és robusztus
- Tökéletes ergonómia a kézhez közeli súlypontnak és az optimalizált markolati kontúrnak köszönhetően
- Védett alsó átkapcsolók rongálódás és por ellen
- Metabo S-automatic biztonsági kuplung: mechanikus szétkapcsolás a fúró blokkolása esetén a biztonságos munkavégzés érdekében
- Újra elindulás elleni védelem: megakadályozza a véletlen beindulást áramkimaradás után
- Reteszelhető kapcsoló tartós munkavégzéshez
- Kábelkímélő gömbvég az optimális mozgásszabadságért
- metaBOX 145 L a szállításhoz és tároláshoz
Obsah balení
- SDS-plus kalapácsfúró tokmány
- Gyorsbefogó fúrótokmány hengeres szerszámszárhoz
- Gumírozott kiegészítő markolat
- Fúrásmélység-ütköző
- metaBOX 145 L
Technické parametry
| Max. egyedi ütőenergia (EPTA) | 3.4 J |
| Max. ütésszám | 4500 /min |
| Névleges teljesítményfelvétel | 1100 W |
| Fúróátmérő betonban kalapácsfúrással | 28 mm |
| Fúróátmérő falazatban fúrókoronával | 68 mm |
| Fúróátmérő acélban | 13 / 6 mm |
| Fúróátmérő puhafában | 35 / 30 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 900 / 0 - 2100 /min |
| Fordulatszám névleges terhelésnél | 900 / 2100 /min |
| Szerszámbefogás | SDS-plus |
| A felfogó nyak átmérője | 50 mm |
| Súly hálózati kábel nélkül | 3.3 kg |
| Kábelhossz | 4 m |
Metabo UHEV 2860-2 Quick 600713500 egy nagy teljesítményű kombikalapács, amely alkalmas kalapácsfúrásra, hagyományos fúrásra és vésésre is. A 4 funkciós kialakítás sokoldalú felhasználást biztosít különböző építőipari és szerelési feladatokhoz.
A Metabo Quick rendszer lehetővé teszi a gyors szerszámcserét SDS-plus és gyorsszorító tokmány között, míg a VTC elektronika gondoskodik az állandó fordulatszámról terhelés alatt is. A robusztus felépítés és a Marathon motor hosszú élettartamot biztosít még intenzív használat mellett is.
Ideális választás professzionális felhasználásra építkezéseken és műhelyekben, ahol fontos a megbízhatóság, a teljesítmény és a sokoldalúság egyetlen gépben.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Felvett teljesítmény | 1100 W |
| Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) | 900 |
| Üresjárati fordulatszám, 2. sebességfokozat (1/perc) | 2100 |
| Szerszámbefogás | SDS-plus |
Dokumentumok
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie Metabo 600713500 UHEV 2860-2 Quick Multihammer 1100 W, MetaBOX 145 L
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte Metabo 600713500 UHEV 2860-2 Quick Multifunkčné kladivo 1100 W
- Aby wysłać do Polski odwiedź Metabo 600713500 UHEV 2860-2 Quick Multimłotek 1100 W, MetaBOX 145 L
- Pro odeslání do Česka navštivte Metabo 600713500 UHEV 2860-2 Quick Multifunkční kladivo 1100 W, MetaBOX 145 L
- Pour l’expédition en France, visitez Metabo 600713500 UHEV 2860-2 Quick Marteau multifonctions 1100 W, MetaBOX 145 L
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie Metabo 600713500 UHEV 2860-2 Quick Multihammer 1100 W, MetaBOX 145 L
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:
















































