DeLonghi PrimaDonna Soul Automata kávéfőző ECAM 610.55.SB SZERVIZELT
Szállítási információk
- GLS: 5 900 Ft
- GLS: 2 590 Ft várható kézbesítés 04.07. - 04.09.
- Magyar Posta: 2 990 Ft várható kézbesítés 04.10. - 04.11.
- GLS: 3 900 Ft
- DHL: 1 250 Ft
- SPS: 1 200 Ft
- DPD: 2 990 Ft
- GLS: 4 990 Ft
- PPL: 2 610 Ft
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
• Tejes alapú és kávéS receptek széles választéka.
• 18 egyedi recept, személyre szabható funkciókkal, beleértve a legújabb automata receptünket a Cortado-t.
Felhasználóbarát kezelőfelület
• 4,3'' színes érintőképernyős TFT kijelző még könnyebbé teszi a választást, hiszen kedvenc italait előre sorolja, így keresgélés nélkül, egy gombnyomással elkészítheti őket.
Optimális hőmérséklet
• Az elektronikusan szabályzott és ellenőrzött Thermoblock rendszer garantálja a főzési ciklus és a gőzgenerálás során az optimális hőmérsékletet, így kedvenc kávéja és tejes alapú kávé itala mindig a megfelő hőfokon kerül a csészébe.
Könnyű tisztítás
• A tejtartályos gépektől sokszor a tartály tisztítása tántorítja el a vásárlókat.
• A DeLonghi automata kávéfőzők tejtartálya automatikusan megtisztítja a tejjel érintkező alkatrészeket.
Programok:
• Kávé programok (Esspresszó, hosszú kávé funkció, Doppio + funkció, Saját kávé funkció, Americano)
• Tejprogramok (Cappuccino, Latte Macchiato, Cappuccino +, CappuccinoMix, Forró tej, Caffelatte, Flat White, Cortado, Espresso Macchiato)
• Tea funkció
Különleges jellemzők:
• Bean Adapt technológia
• Automatikus tejhabosító rendszer
• Automatikus vízkőmentesítés
• Programozható
• Állítható kávéerősség
• Coffee Link App
• LatteCrema-Technológia
• Programozható vízkeménység
FIGYELEMFELHÍVÁS!!! Demó és használt termékek kiárusítása - Kérjük jól nézze meg a termékhez csatolt képeket!!!
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Eszpresszó típusa | automatikus |
| Felvett teljesítmény | 1450 W |
| Feszültség | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Nyomás | 19 bar |
| Kávébab tartály kapacitása (g) | 500 |
| Kávézacc tartály (n) | 14 |
| Víztartály | 2,2 l |
| Smart | IGEN |
| Szín | fémes fekete |
| Maximális csészemagasság (mm) | 140 |
| Méret | 262x485x390 mm |
| Súly | 12,2 kg |
| Energiaosztály | A |
Dokumentumok
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:





























