INTEX PRISM FRAME Téglalap alakú medence 400 × 200 × 100 cm patronos szűrővel 12V 26788GN
Szállítási információk
- GLS XXL: 9 990 Ft várható kézbesítés 05.15. - 05.19.
- SPS: 1 560 Ft
Leírás
INTEX PRISM FRAME téglalap alakú föld feletti medence 400x200x100cm 12V-os patronos szűrővel 26788GN
INTEX Prism Frame 400x200x100cm egy praktikus téglalap alakú föld feletti medence patronos szűrővel, amely az ideális stabilitást, tartósságot és maximális úszófelületet kínálja. Téglalap alakjának köszönhetően több helyet biztosít úszáshoz és vízi játékokhoz, míg a horganyzott acélból készült masszív szerkezet és az erős, 3 rétegű SuperTough™ PVC anyag hosszú élettartamot és kényelmes használatot garantál a teljes nyári szezon alatt.
Fő előnyök
- 400x200x100cm méretű téglalap alakú medence nagyobb úszófelülettel
- A csomag tartalmazza a 12V-os patronos szűrőt
- Biztonságos 12V-os szűrőrendszer transzformátorral
- Masszív horganyzott acélszerkezet a nagy stabilitásért
- Tartós, 3 rétegű SuperTough™ PVC medencefal
- Egyszerű összeszerelés körülbelül 45 perc alatt
- A csomag része a biztonsági létra
- Modern világosszürke dizájn, amely minden kertbe illik
Műszaki paraméterek
| Forma | Téglalap alakú |
| Szín | Világosszürke |
| Anyag | SuperTough™ PVC / acél |
| Méretek | 400 x 100 x 200cm |
| Vízkapacitás | 6836l |
| Szűrés | 12V-os patronos szűrő (2271l/h) |
| Összeszerelési idő | 45 perc |
A csomag tartalma
- INTEX Prism Frame medence 400x200x100cm
- Patronos szűrő
- Biztonsági létra
Praktikus családi medence nyári felfrissüléshez
Az INTEX Prism Frame 26788GN elegendő helyet kínál kényelmes fürdőzéshez, vízi játékokhoz és kikapcsolódáshoz a forró nyári napokon. Téglalap alakjának köszönhetően maximálisan kihasználható a medence felülete, míg a stabil vázas szerkezet és a biztonságos szűrőrendszer kényelmes használatot biztosít az egész fürdőszezon során.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Medence magassága | 1 m |
| Medence | papírszűrő |
| Medence formája | téglalap |
| Medence mérete | 4 x 2 m |
| Szín | szürke |
| Hálózati egység | 12 V |
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie INTEX PRISM FRAME RECTANGULAR PREMIUM POOLS 400 x 200 x 100 cm mit filteranlage 26788GN
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie INTEX PRISM FRAME RECTANGULAR PREMIUM POOLS 400 x 200 x 100 cm mit filteranlage 26788GN
- Pour l’expédition en France, visitez INTEX PRISM FRAME RECTANGULAR PREMIUM POOLS Piscine 400 x 200 x100cm avec filtrati 26788GN
- Pro odeslání do Česka navštivte INTEX PRISM FRAME RECTANGULAR PREMIUM POOLS Bazén 400 x 200 x 100 cm s filtrací 26788GN
- Aby wysłać do Polski odwiedź INTEX PRISM FRAME RECTANGULAR PREMIUM POOLS Basen 400 x 200 x100 cm z filtracją 26788GN
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte INTEX PRISM FRAME RECTANGULAR PREMIUM POOLS Bazén 400 x 200 x 100 cm s filtráciou 26788GN
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:

































