INTEX PRISM FRAME Téglalap alakú medence 400×200×100cm szűrőrendszerrel 220–240V 26788NP
Szállítási információk
- GLS XXL: 9 990 Ft várható kézbesítés 05.15. - 05.19.
- SPS: 1 560 Ft
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
INTEX PRISM FRAME téglalap alakú föld feletti medence 400x200x100cm 220-240V-os szűrővel 26788NP
INTEX Prism Frame 400x200x100cm egy praktikus téglalap alakú föld feletti medence patronos szűrővel, amely az ideális stabilitást, tartósságot és maximális úszófelületet kínálja. Téglalap alakjának köszönhetően több helyet biztosít úszáshoz és vízi játékokhoz, míg a horganyzott acélból készült masszív szerkezet és az erős, 3 rétegű SuperTough™ PVC anyag hosszú élettartamot és kényelmes használatot garantál a teljes nyári szezon alatt.
Fő előnyök
- 400x200x100cm méretű téglalap alakú medence nagyobb úszófelülettel
- A csomag tartalmazza a 220-240V-os patronos szűrőt
- Masszív horganyzott acélszerkezet a nagy stabilitásért
- Tartós, 3 rétegű SuperTough™ PVC medencefal
- Egyszerű összeszerelés körülbelül 45 perc alatt
- A csomag része a biztonsági létra
- Modern világosszürke dizájn, amely minden kertbe illik
Műszaki paraméterek
| Forma | Téglalap alakú |
| Szín | Világosszürke |
| Anyag | SuperTough™ PVC / acél |
| Méretek | 400 x 100 x 200cm |
| Vízkapacitás | 6836l |
| Szűrés | 220-240V-os patronos szűrő (2 006l) |
| Összeszerelési idő | 45 perc |
A csomag tartalma
- INTEX Prism Frame medence 400x200x100cm
- Patronos szűrő
- Biztonsági létra
Praktikus családi medence nyári felfrissüléshez
Az INTEX Prism Frame 26788NP elegendő helyet kínál kényelmes fürdőzéshez, vízi játékokhoz és kikapcsolódáshoz a forró nyári napokon. Téglalap alakjának köszönhetően maximálisan kihasználható a medence felülete, míg a stabil vázas szerkezet és a kiváló minőségű szűrőrendszer kényelmes használatot biztosít az egész fürdőszezon során.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Medence magassága | 1 m |
| Medence | papírszűrő |
| Medence formája | téglalap |
| Medence mérete | 4 x 2 m |
| Szín | szürke |
| Hálózati egység | 220-240 V |
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie INTEX PRISM FRAME RECTANGULAR PREMIUM POOLS 400 x 200 x 100 cm filterpumpe 26788NP
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie INTEX PRISM FRAME RECTANGULAR PREMIUM POOLS 400 x 200 x 100 cm filterpumpe 26788NP
- Pour l’expédition en France, visitez INTEX PRISM FRAME RECTANGULAR PREMIUM POOLS Piscine 400x200x100 cm avec filtration 26788NP
- Pro odeslání do Česka navštivte INTEX PRISM FRAME RECTANGULAR PREMIUM POOLS Bazén 400 x 200 x 100 cm s filtrací 26788
- Aby wysłać do Polski odwiedź INTEX PRISM FRAME RECTANGULAR PREMIUM POOLS Basen 400 x 200 x 100 cm z filtracją 26788NP
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte INTEX PRISM FRAME RECTANGULAR 400 x 200 x 100 cm 26788
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:













































