HiKOKI CG36DCW5Z Akkus fűkasza MultiVolt (36V/akku és töltő nélkül)
HiKOKI CG36DCW5Z Akkus fűkasza MultiVolt (36V/akku és töltő nélkül) HiKOKI CG36DCW5Z Akkus fűkasza MultiVolt (36V/akku és töltő nélkül) HiKOKI CG36DCW5Z Akkus fűkasza MultiVolt (36V/akku és töltő nélkül) HiKOKI CG36DCW5Z Akkus fűkasza MultiVolt (36V/akku és töltő nélkül) HiKOKI CG36DCW5Z Akkus fűkasza MultiVolt (36V/akku és töltő nélkül)
Kedvezmény -13%
Raktáron 2 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Hikoki
Garancia: 3 év
Cikkszám: CG36DCW5Z
Súly: 8,02 kg
Munkaszélesség
Leírás
Jellemzők:
• Magas forgatónyomaték és tartósság
• Magas hatékonyságú, kefementes motorral
• 3 sebességfokozatú sebességszabályozás
• A kapcsoló elhelyezése kényelmes, közvetlenül a markolathoz közel, hogy megkönnyítse a kezelést
• A motor hátul elhelyezése biztosítja az egyszerű irányítást és a jó manőverezhetőséget
Műszaki adatok:
• Feszültség: 36 V
• Vágási kapacitás átmérője (tárcsa): 255 mm
• Vágási kapacitás átmérője (Nylonfej): 440 mm
• Üresjárati fordulatszám (erő üzemmód): 6000 rpm
• Üresjárati fordulatszám (normál üzemmód): 5000 rpm
• Üresjárati fordulatszám (eco üzemmód): 3500 rpm
• Méretek (H x SZ x M): 1835 x 625 x 605 mm
• Súly: 5,8 kg (BSL36B18X akkumulátorral)
A csomag tartalma:
• Nylon fej
• Védőburkolat
• Kettős vállpánt
• Kompozit dugókulcs (7 x 19)
• 4 mm-es hatlapú kulcs
Műszaki adatok
Részletezés
Munkaszélesség 44 cm
Akkufeszültség 36 V