HiKOKI CG36DBW5Z Akkus fűkasza MultiVolt (36V/akku es töltő nélkül)
HiKOKI CG36DBW5Z Akkus fűkasza MultiVolt (36V/akku es töltő nélkül) HiKOKI CG36DBW5Z Akkus fűkasza MultiVolt (36V/akku es töltő nélkül) HiKOKI CG36DBW5Z Akkus fűkasza MultiVolt (36V/akku es töltő nélkül)
Kedvezmény -25%
Raktáron 3 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Hikoki
Garancia: 3 év
Cikkszám: CG36DBW5Z
Súly: 6,70 kg
Munkaszélesség
Leírás
Jellemzők:
• Optimálisan elhelyezett motor, jól kiegyensúlyozott gép
• Nagy vágási teljesítmény
• Könnyű kialakítás
• Fékrendszer
• Csendesebb működés
Műszaki adatok:
• Feszültség: 36 V
• Motor típusa: Szénkefés
• Vágási átmérő: 310 mm
• Üresjárati fordulatszám (Teljesítmény mód): 6500 ford./perc
• Üresjárati fordulatszám (Normál mód): 5500 ford./perc
• Üresjárati fordulatszám (Eco mód): 4000 ford./perc
• Működési idő egy töltéssel (Teljesítmény mód): 39 perc
• Működési idő egy töltéssel (Normál mód): 70 perc
• Működési idő egy töltéssel (Eco mód): 122 perc
• Méretek (H x Sz x M): 1803 x 340 x 236 mm
• Tömeg: 4,4 kg
A csomag tartalma:
• Nylon fej
• Nylon damil
• Védőszemüveg
• Vállpánt
Műszaki adatok
Részletezés
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 5500
Munkaszélesség 31 cm
Akku Akku nélkül
Akkufeszültség 36 V