Riwall PRO RMR 61 CRD fűnyíró-rider 61 cm, 3 az 1-ben és automata váltóval TK13K2601001B
2 év gyártói garancia, amely további 2 évvel meghosszabbítható, amennyiben a fogyasztó a terméket garanciális szerviz felülvizsgálatra beszolgáltatja a vásárlás / üzembe helyezés időpontjától számított 24. (huszonnegyedik) hónap folyamán. A garanciális szerviz felülvizsgálattal kapcsolatos költségek a fogyasztót terhelik.
Szállítási információk
- DACHSER: 18 900 Ft
- Gebrüder Weiss: 18 900 Ft
- DHL: 9 900 Ft
- DACHSER: 8 500 Ft
Leírás
Riwall PRO RMR 61 CRD
Fűnyíró rider 61 cm 3 az 1 és automata váltóval
Az egyszerű és hatékony fűnyírásért tervezett kompakt fűnyíró rider ideális választás kis- és közepes méretű kertre (~3 000 m2), ahol maximális kényelem, idő- és energia-megtakarítás a cél. A jó manőverezhetőség, átgondolt szerkezet és gazdag felszereltség révén a rider lényegesen gyorsabb és kényelmesebb megoldást kínál, mint egy hagyományos fűnyíró.
Teljesítmény és hajtás
A gépet egy megbízható, négyütemű RATO motor hajtja, 224 cm3 lökettérfogattal és maximálisan 4,5 kW / 6,1 LE teljesítménnyel. A motor modernteljesítményt, alacsony üzemanyag-fogyasztást és hosszú élettartamot biztosít. A duális indító rendszer lehetővé teszi az elektromos indítást és szükség esetén a vészindítást is kötél segítségével.
A teljesítmény átviteléről a CVT automata váltó gondoskodik, amely autószerűen működik – csak válassz előre / semleges / hátramenet irányt és fokozatmentesen vezéreld a sebességet a gázpedállal.
Vágó rendszer és 3 az 1 funkció
A rider **acél vágóegységgel rendelkezik, 61 cm-es vágási szélességgel és egy darab pengével, ami gyors és hatékony fűnyírást tesz lehetővé. A 3 az 1 funkciónak köszönhetően a lenyírt füvet:
**gyűjtheted egy tágas 150 l-es gyűjtőkosárba,
oldalsó kidobással elvezethetd,
vagy mulcsozhatod mulcshoz való záróadapterrel.
A jól megtervezett levegőáramlás-rendszer kiváló szívási teljesítményt biztosít, és a kosár kapacitása jelentősen csökkenti az ürítések számát. A vágási magasság központilag 8 fokozatban (30–75 mm) állítható, és lehetőség van tolatás közbeni fűnyírásra is.
Szerkezet és tartósság
A gép masszív acél vázzal és precízen robotizált hegesztéssel készült vágóegységgel rendelkezik, melyeket modern porszórt bevonattal kezelnek a korrózió elleni védelem érdekében. Egy okos simított fogasléc-szíj megoldás lehetővé teszi, hogy pengetalálkozás esetén a szíj enyhén átszaladjon, így minimalizálva a vágótengely sérülésének kockázatát. Egy acél lökhárító további védelmet nyújt.
A nagy kerekek (elöl 10" x 4.0 x 4; hátul 13" x 5.0 x 6) fokozzák a kényelmes haladást, javítják az egyenetlen terep leküzdését és védik a gyepet.
Kényelem, ergonómia és vezérlés
Az ergonomikusan elhelyezett kezelőszervek könnyű és intuitív irányítást biztosítanak. A középmagas kormánykerék kényelmes fogást és elegendő helyet biztosít a térdeknek. A 41 cm-es kicsi fordulási sugár kiváló manőverezhetőséget és egyszerű fűnyírást tesz lehetővé fák, bokrok, virágágyások vagy járdák körül.
A gyűjtőkosár könnyen kiüríthető közvetlenül a vezetői ülésből kihúzható kart fogva, és akusztikus jelzés figyelmeztet, ha megtelt. A lengő, hosszában állítható ülés és az integrált tisztító csatlakozó fúvóka még több kényelmet biztosít a használat során.
Kompakt méretek és praktikum
Annak ellenére, hogy sokoldalú és erős, ez a rider kompakt méretekkel (185 × 70 × 100 cm) rendelkezik, így szűk kapukon és kis istállókba vagy tárolókba is könnyen befér.
MŰSZAKI ADATOK / PARAMÉTEREK
| Vágási szélesség (cm) | 61 |
| Motor típusa | RATO, 4-ütemű, OHV |
| Motor lökettérfogata (cm3) | 224 |
| Hengerek száma | 1 |
| Max teljesítmény (kW/LE) | 4,5 / 6,1 (3600 1/perc) |
| Olajtartály kapacitás (l) | 0,6 |
| Üzemanyagtartály (l) | 4 |
| Váltó | CVT automata |
| Sebességfokozatok | előre / hátra / semleges |
| Gyűjtőkosár (l) | 150 |
| Kések száma | 1 |
| Fordulási sugár (cm) | 41 |
| Vágási magasság (mm) | 30–75, 8 pozíció |
| Kerekek / mintázat | 10" × 4.0 × 4 / 13" × 5.0 × 6 |
| Tömeg (kg) | 127 |
| Méretek (cm) | 185 × 69,4 × 100 |
| Csomagolási méret (cm) | 130 × 77 × 64 |
| Cikkszám | TK13K2601001B |
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Motor | 4 ütemű |
| Teljesítmény | 4,5 kW |
| Munkaszélesség | 61 cm |
| Vágásmagasság | 30/75 mm |
| Méret | 185 x 70 x 100 cm |
| Hengerűrtartalom cm3 | 224 |
| Súly | 127 kg |
| Fűterület | < 3000 m2 |
| Üzemanyag térfogat | 4 l |
| Oldalsó kidobás | IGEN |
| Váltó | Automatická |
Dokumentumok
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:




















