BOSCH PRO EPC vezetékkapocs, 35 mm 1600A032G9
BOSCH PRO EPC vezetékkapocs, 35 mm 1600A032G9 BOSCH PRO EPC vezetékkapocs, 35 mm 1600A032G9 BOSCH PRO EPC vezetékkapocs, 35 mm 1600A032G9 BOSCH PRO EPC vezetékkapocs, 35 mm 1600A032G9
Kedvezmény -10%
PRO EPC vezetékkapocs A kábelek biztonságos kötegelésére és vezetésére tervezett Hatékony rögzítés GNB 18V szögbelövőkkel PRO EPC vezetékkapocs a gyors és hatékony rögzítéshez GNB 1... további információ »
Raktáron 4 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH
Garancia: 2 év
Cikkszám: 1600A032G9
Súly: 0,31 kg
Szállítási információk
Hasonló termékek
Leírás
PRO EPC vezetékkapocs
A kábelek biztonságos kötegelésére és vezetésére tervezett
  • Hatékony rögzítés GNB 18V szögbelövőkkel
PRO EPC vezetékkapocs a gyors és hatékony rögzítéshez GNB 18V szögbelövővel
Ha csöveket kell vezetnie a falak és a mennyezet mentén, a megbízható csőbilincsek – mint például a PRO EPC csőbilincsek – elengedhetetlenek. Csőbilincseinket fúrók, horgonyok és csavarok nélkül rögzítheti a GNB 18V szegezővel és szegekkel – amelyeket úgy terveztünk, hogy minden eddiginél könnyebbé tegyék a rögzítőelemek rögzítését betonban és acélban.
Különböző PRO EPC csőbilincseket készítettünk az eltérő alkalmazásokon dolgozó szerelők számára. A csőbilincsek 5 átmérőben kaphatók 5 megfelelő csőmérethez. A csőbilincseket GNB 18V szegezővel, 3,5-5 mm-es laposfejű csavarral vagy M6 menetes csavarral rögzítheted.
Műszaki adatok
Részletezés
Teljesítmény osztály PRO
Csomagolás 50 db
Átmérő 32 mm