INTEX PRISM FRAME Kör alakú medence 305 × 76 cm patronos szűrővel 220-240V 26702ND
Szállítási információk
- GLS: 5 900 Ft
- GLS: 2 590 Ft várható kézbesítés 05.15. - 05.19.
- Magyar Posta: 2 990 Ft várható kézbesítés 05.20. - 05.22.
- GLS: 3 900 Ft
- DHL: 1 250 Ft
- SPS: 1 200 Ft
- DPD: 2 990 Ft
- GLS: 4 990 Ft
- PPL: 2 610 Ft
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
INTEX PRISM FRAM Kör alakú medence 305x76cm patronos szűrőberendezéssel 26702ND
INTEX Prism Frame Premium 305x76cm praktikus föld feletti medence erős acélvázas szerkezettel és patronos szűrőberendezéssel, amely ideális nyári felfrissüléshez a kertben. Ez a kör alakú medenceszett kiváló ár-érték arányt, egyszerű összeszerelést és tartós 3 rétegű SuperTough™ PVC anyagot kínál, amely segít megvédeni a medence palástját a mindennapi kopástól.
Fő előnyök
- 305x76cm méretű kör alakú föld feletti medence kisebb és közepes kertekbe
- A csomag része a patronos szűrőberendezés a tisztább vízért
- Erős horganyzott acélváz a nagyobb stabilitás érdekében
- Tartós 3 rétegű SuperTough™ PVC medencepalást
- Egyszerű és gyors összeszerelés körülbelül 30 perc alatt
- Modern, letisztult dizájn világosszürke színben
Műszaki paraméterek
| Forma | Kör alakú |
| Szín | Világosszürke |
| Anyag | SuperTough™ PVC / acél |
| Méretek | 305 x 76 x 305cm |
| Vízkapacitás | 4485l |
| Szűrés | Patronos szűrőberendezés 220-240V (1 250 l) |
| Összeszerelési idő | 30 perc |
A csomag tartalma
- INTEX Prism Frame Premium medence 305x76cm
- Patronos szűrőberendezés
Családi medence mindennapi nyári felfrissüléshez
Az INTEX Prism Frame Premium 26702ND kiváló választás mindazok számára, akik minőségi kerti medencét keresnek egyszerű telepítéssel, stabil szerkezettel és kellemes megjelenéssel. Kompakt méreteinek köszönhetően könnyedén elfér a kertben, és kényelmes helyet biztosít gyermekeknek és felnőtteknek egyaránt a szórakozáshoz, pihenéshez és felfrissüléshez az egész nyári szezonban.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Medence magassága | 0,76 m |
| Medence | papírszűrő |
| Medence formája | kör |
| Medence mérete | 3,05 m |
| Szín | szürke |
| Hálózati egység | 220-240 V |
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie INTEX Prism Frame Pools Schwimmbad 305 x 76 cm filterpumpe 26702NP
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte INTEX Prism Frame Pools Bazén 305 x 76 cm s kartušovou filtráciou 26702
- Aby wysłać do Polski odwiedź INTEX Prism Frame Pools Basen 305 x 76 cm pompa kartuszowa 26702NP
- Pro odeslání do Česka navštivte INTEX Prism Frame Pools Bazén 305 x 76 cm s kartušovou filtrační pumpou 26702NP
- Pour l’expédition en France, visitez INTEX Prism Frame Pools Piscine 305 x 76 cm avec filtration a cartouche 26702NP
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie INTEX Prism Frame Pools Schwimmbad 305 x 76 cm filterpumpe 26702NP
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:





































