INTEX PRISM FRAME Kör alakú medence 366 × 76 cm 26710NP
Szállítási információk
- GLS: 6 900 Ft
- GLS: 2 990 Ft várható kézbesítés 05.15. - 05.19.
- Magyar Posta: 5 990 Ft várható kézbesítés 05.20. - 05.22.
- GLS: 4 490 Ft
- DHL: 1 400 Ft
- SPS: 1 200 Ft
- DPD: 3 350 Ft
- GLS: 4 990 Ft
- PPL: 2 610 Ft
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
INTEX PRISM FRAME kör alakú föld feletti medence 366x76cm 26710NP
INTEX Prism Frame Premium 366x76cm praktikus föld feletti medence erős acélvázas szerkezettel, amely kiváló ár-érték arányt kínál. A tartós 3 rétegű SuperTough™ PVC anyagnak, a stabil horganyzott acélváznak és az egyszerű összeszerelésnek köszönhetően ideális választás az egész család nyári felfrissüléséhez a kertben.
Fő előnyök
- Tágas, kör alakú medence 366x76cm méretben
- Erős horganyzott acélszerkezet a nagyobb stabilitásért
- Tartós 3 rétegű SuperTough™ PVC medencepalást
- Gyors és egyszerű összeszerelés körülbelül 30 perc alatt
- Modern, letisztult dizájn világosszürke színben
- Ideális családi medence nyári felfrissüléshez a kertben
Műszaki paraméterek
| Forma | Kör alakú |
| Szín | Világosszürke |
| Anyag | SuperTough™ PVC / acél |
| Méretek | 366 x 76 x 366cm |
| Vízkapacitás | 6503l |
| Szűrés | Nem tartozék |
| Összeszerelési idő | 30 perc |
A csomag tartalma
- INTEX Prism Frame Premium medence 366x76cm
Tartós kerti medence a gondtalan nyárért
Az INTEX Prism Frame Premium 26710NP elegendő helyet kínál pihenéshez, vízi játékokhoz és mindennapi nyári felfrissüléshez. Stabil vázas szerkezetének és minőségi kialakításának köszönhetően ez a kör alakú kerti medence gyermekek és felnőttek számára egyaránt ideális, és könnyedén a nyári napok kedvenc helyszínévé válik a kertben.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Medence magassága | 0,76 m |
| Medence | szűrő nélkül |
| Medence formája | kör |
| Medence mérete | 3,66 m |
| Szín | szürke |
| Hálózati egység | nélkül |
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie Intex Prism Frame Pools Schwimmbecken 366 x 76 cm, 26710NP
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte Intex Prism Frame Pools Bazén 366 x 76 cm, 26710NP
- Aby wysłać do Polski odwiedź Intex Prism Frame Pools Basen 366 x 76 cm, 26710NP
- Pro odeslání do Česka navštivte INTEX Prism Frame Pools Bazén 366 x 76 cm bez filtrace 26710NP
- Pour l’expédition en France, visitez Intex Prism Frame Pools Piscine 366 x 76 cm, 26710NP
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie Intex Prism Frame Pools Schwimmbecken 366 x 76 cm, 26710NP
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:


KIÁRUSÍTÁS INTEX Prism Frame medence,vízforgató nélkül 366x76cm 26710NP SÉRÜLT CSOMAGOLÁS































