BESTWAY Steel Pro Fémvázas medence, 221 x 150 x 43 cm 56401
Kedvezmény -59%
22 650 Ft
Raktáron több, mint 10 db
Szállítási információk
- GLS: 5 400 Ft
- GLS: 1 950 Ft várható kézbesítés 05.15. - 05.19.
- Packeta: 1 290 Ft várható kézbesítés 05.15. - 05.19.
- GLS CsomagPont: 1 590 Ft várható kézbesítés 05.15. - 05.19.
- Magyar Posta: 1 990 Ft várható kézbesítés 05.20. - 05.22.
- GLS: 3 490 Ft
- DHL: 1 250 Ft
- SPS: 1 200 Ft
- Packeta: 1 290 Ft
- DPD: 2 350 Ft
- GLS: 4 990 Ft
- PPL: 2 610 Ft
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
Ez a tágas és tartós medence gyermekei számára háromrétegű, minőségi PVC-ből és poliészterből készült falakkal rendelkezik. A medence olyan szerkezetű, amelyet nem kell felfújni. Az erős háromrétegű PVC falak rendkívül tartós szerkezetet alkotnak, amelyen gyermekei sokat fognak örülni.
Műszaki adatok:
| Hossz | 221 cm |
| Szélesség | 150 cm |
| Magasság | 43 cm |
| Ajánlott víztérfogat (90%-os töltöttségnél) | 1 200 l |
A medence előnyei:
- Egyszerű és gyors összeszerelés
- Ellenálló a kedvezőtlen időjárási hatásokkal szemben
- Könnyen beteleléssíthető
- Nagyon könnyen tisztán tartható
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Medence magassága | 0,43 m |
| Medence | szűrő nélkül |
| Medence formája | téglalap |
| Medence mérete | 2,21 x 1,5 m |
| Űrtartalom | 1200 l |
| Szín | kék |
| Hálózati egység | nélkül |
Dokumentumok
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie BESTWAY Steel Pro Frame Pool 221 x 150 x 43 cm, ohne Pumpe, eckig, blau 56401
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie BESTWAY Steel Pro Frame Pool 221 x 150 x 43 cm, ohne Pumpe, eckig, blau 56401
- Pro odeslání do Česka navštivte BESTWAY Steel Pro Bazén 221 x 150 x 43 cm, bez filtrace 56401
- Pour l’expédition en France, visitez BESTWAY Steel Pro Piscine hors sol rectangulaire, 221 x 150 x 43 cm 56401
- Aby wysłać do Polski odwiedź BESTWAY Steel Pro Basen stelażowy 221 x 150 x 43 cm, bez filtracji 56401
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte BESTWAY Steel Pro Bazén 221 x 150 x 43 cm, bez filtrácie 56401
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:























































