ALCAPLAST Modular zuhanyfolyóka, 850 mm APZ13-850
ALCAPLAST Modular zuhanyfolyóka, 850 mm APZ13-850 ALCAPLAST Modular zuhanyfolyóka, 850 mm APZ13-850
Kedvezmény -53%
Jellemzők: • Zuhanyfolyókák rozsdamentes acélból (nemes anyagból revütlenítéssel passziválással, elektrokémiai polírozással) • Folyókaház belső lejtése • Szerelési magasság 54 mm-től • Ál... további információ »
Raktáron 1 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: ALCAPLAST
Garancia: 25 év
Cikkszám: APZ13-850
Súly: 2,03 kg
Hosszúság
Szállítási információk
Leírás
Jellemzők:
• Folyókaház belső lejtése
• Szerelési magasság 54 mm-től
• Állítható magasság
• Öntapadó ragasztószalag a minőséges vízszigeteléshez
• Padlóösszefolyó egy darab acélból
• A folyókatest polisztirol betéttel védett
• 25 év garancia
• Folyóka anyaga: rozsdamentes acél 1,5mm, AISI 304, DIN 1.4301