BOSCH GDI50-65D PROFESSIONAL Betonvibrátor 06019P9200
Kedvezmény -17%
Újdonság
Szállítói készletBeszerzés: 7 munkanapon belül
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH PROFESSIONAL
Garancia: 3 év
Cikkszám: 06019P9200
Súly: 10,28 kg
> Bővebb információ <
Szállítási információk
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
GDI50-65D
Betonvibrátor
Rendelési szám: 0.601.9P9.200
  • Betonozási munkákhoz: 0,65 m-es csőhossz, valamint 50 mm és 59 mm átmérőjű fej betonlapokhoz és betonaljzathoz
Ehhez a változathoz mellékelve
  • Kartondoboz
Műszaki adatok
Frekvencia
200 Hz
Kábelhossz
1 m
Névleges rezgési frekvencia
11 600 vpm
Max. centrifugális erő
3000 N
Rezgőfej átmérője
50 mm