Milwaukee Lefolyócső tisztító M18 FFSDC16-0
Kedvezmény -10%
Ingyenes szállítás
Raktáron 3 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Milwaukee
Garancia: 2 év
Cikkszám: 4933459709
Súly: 13,40 kg
Szállítási információk
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
Szállítási terjedelem
• 1 x hátizsák készlet
• 2 db dobkészlet, spirálok 2 x 16 mm x 15 m
• 1 db vágó- és eltávolítószerszám készlet
Technikai paraméterek
• Kábelhossz: 15 m
• Spirál hossza: 15 m
• Max. lefolyó átmérője: 110 mm
• Feszültség: 18 V
• Rendelkezésre álló akkumulátorok száma: 0
• Fordulatszám terhelés nélkül: 0 - 250 (rpm)
• Átmérő: 32 - 75 MM
• Spirálátmérő: 16 MM
• Spirális típus: Nyitott szél
• Akkumulátor típusa: Li-ion
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V