HiKOKI UF18DSALL0Z Akkus ventilátor (14,4-18V/akku és töltő nélkül)
Kedvezmény -24%
Raktáron 3 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Hikoki
Garancia: 3 év
Cikkszám: UF18DSALL0Z
Súly: 3,99 kg
Szállítási információk
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
Jellemzők:
• Maximális fúvási sebesség
• 2 sebességfokozat
• Összecsukható kompakt méretre
• Állítható ventilátorszög: 45°-os tartományban
• Hálózati adapterrel történő tápellátás
• Kikapcsolási időzítő: beállítható 1, 2 vagy 4 órára
• Automatikus forgó funkció
• Akár 7,3 óra folyamatos működés: Teljesen feltöltött BSL1850 (18 V, 5,0 Ah) akkumulátorral, alacsony fokozatban
Műszaki adatok:
• Feszültség: 14,4 – 18 V
• Légsebesség (magas fokozat): 190 m/perc
• Légsebesség (alacsony fokozat): 160 m/perc
• Méretek (H x Sz x M): 370 x 264 x 620 mm
• Súly: 3,0 k
Műszaki adatok
Részletezés
Hálózati egység 18 V, 14,4 V
Átmérő 255 mm