BOSCH PRO EPC kábelkötöző, átmérőtartomány 16–32 mm 1600A032GG
BOSCH PRO EPC kábelkötöző, átmérőtartomány 16–32 mm 1600A032GG BOSCH PRO EPC kábelkötöző, átmérőtartomány 16–32 mm 1600A032GG BOSCH PRO EPC kábelkötöző, átmérőtartomány 16–32 mm 1600A032GG
Kedvezmény -15%
PRO EPC kábelkötöző Kábelek biztonságos kötegeléséhez Hatékony rögzítés GNB 18V szögbelövőkkel PRO EPC kábelkötöző a gyors és hatékony rögzítéshez GNB 18V szögbelövővel Ha falak é... további információ »
Raktáron 5 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH PROFESSIONAL
Garancia: 2 év
Cikkszám: 1600A032GG
Súly: 0,60 kg
Szállítási információk
Hasonló termékek
Leírás
PRO EPC kábelkötöző
Kábelek biztonságos kötegeléséhez
  • Hatékony rögzítés GNB 18V szögbelövőkkel
PRO EPC kábelkötöző a gyors és hatékony rögzítéshez GNB 18V szögbelövővel
Ha falak és mennyezet mentén kell biztonságosan kábeleket vezetni, a megbízható rögzítőelemek, például a PRO EPT kábelkötözők és kábelkötöző elemek elengedhetetlenek. Rögzítőelemeinket fúrók, horgonyok és csavarok nélkül rögzítheted a GNB 18V szögbelövővel és szögekkel – amelyeket úgy terveztünk, hogy minden eddiginél könnyebbé tegyék a rögzítőelemek rögzítését betonban és acélban.
PRO EPT kábelkötözőket olyan szerelőknek készítettük, akiknek biztonságosan kell kábeleket kötegelniük és vezetniük. A kábelkötöző elemeket GNB 18V szögbelövővel, 3,5–5 mm-es laposfejű csavarral vagy M6 menetes csavarral rögzítheted.