INTEX PRISM FRAME Téglalap alakú medence 400×200×122 cm szűrőrendszerrel 220–240V 26790NP
Szállítási információk
- DACHSER: 13 900 Ft várható kézbesítés 05.19. - 05.21.
- Gebrüder Weiss: 13 900 Ft várható kézbesítés 05.19. - 05.21.
- DHL: 8 800 Ft
- DACHSER: 7 600 Ft
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
INTEX PRISM FRAME téglalap alakú föld feletti medence 400x200x122cm 220-240V-os szűrővel 26790NP
INTEX Prism Frame 400x200x122cm egy tágas téglalap alakú föld feletti medence patronos szűrővel, amely az ideális stabilitást, tartósságot és maximális úszófelületet kínálja. Téglalap alakjának köszönhetően több helyet biztosít úszáshoz, vízi játékokhoz és pihenéshez, míg a horganyzott acélból készült masszív szerkezet és az erős, 3 rétegű SuperTough™ PVC anyag hosszú élettartamot és kényelmes használatot garantál a teljes fürdőszezon alatt.
Fő előnyök
- 400x200x122cm méretű téglalap alakú medence maximális úszófelülettel
- A csomag tartalmazza a 220-240V-os patronos szűrőt
- Masszív horganyzott acélszerkezet a nagy stabilitásért
- Tartós, 3 rétegű SuperTough™ PVC medencefal
- Egyszerű összeszerelés körülbelül 45 perc alatt
- A csomag része a biztonsági létra
- Modern világosszürke dizájn, amely minden kertbe illik
- Ideális családi medence nyári felfrissüléshez és kikapcsolódáshoz
Műszaki paraméterek
| Forma | Téglalap alakú |
| Szín | Világosszürke |
| Anyag | SuperTough™ PVC / acél |
| Méretek | 400 x 122 x 200cm |
| Vízkapacitás | 8418l |
| Szűrés | 220-240V-os patronos szűrő (2006l/h) |
| Összeszerelési idő | 45 perc |
A csomag tartalma
- INTEX Prism Frame medence 400x200x122cm
- Patronos szűrő
- Biztonsági létra
Praktikus medence a gondtalan nyári napokhoz a kertben
Az INTEX Prism Frame 26790NP elegendő helyet kínál mindennapi fürdőzéshez, vízi játékokhoz és kikapcsolódáshoz a forró nyári napokon. Téglalap alakjának köszönhetően hatékonyan kihasználható a kertben rendelkezésre álló hely, míg a stabil vázas szerkezet és a kiváló minőségű szűrőrendszer kényelmes használatot biztosít az egész nyári szezon során.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Medence magassága | 1,22 m |
| Medence | papírszűrő |
| Medence formája | téglalap |
| Medence mérete | 4 x 2 m |
| Hálózati egység | 220-240 V |
| Szín | szürke |
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie INTEX PRISM FRAME RECTANGULAR PREMIUM POOLS 400 x 200 cm mit filterpumpe 26790
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie INTEX PRISM FRAME RECTANGULAR PREMIUM POOLS 400 x 200 cm mit filterpumpe 26790
- Pour l’expédition en France, visitez INTEX PRISM FRAME RECTANGULAR PREMIUM POOLS Piscine 400 x 200 x 122cm avec filtrat 26790NP
- Pro odeslání do Česka navštivte INTEX PRISM FRAME RECTANGULAR PREMIUM POOLS Bazén 400 x 200 x 122 cm 26790NP
- Aby wysłać do Polski odwiedź INTEX PRISM FRAME RECTANGULAR PREMIUM POOLS Basen 400 x 200 x 122 cm z filtracją 26790NP
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte INTEX PRISM FRAME RECTANGULAR PREMIUM POOLS Bazén 400 x 200 x 122 cm s filtráciou 26790NP
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:


































