Riwall PRO REPW 195i SET Elektromos magasnyomású mosó 195 bar, tartozékokkal EP25A2401069B
Kedvezmény -7%
Raktáron 4 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: RIWALL
Garancia: 2 év
Cikkszám: EP25A2401069B
Súly: 25,20 kg
Leírás
Jellemzők:
• Modern duális, rozsdamentes acél, erősített dugattyúk, önfelszívó fém szivattyúval
• Total Stop rendszer a kapcsoló elengedésekor azonnal leállítja a motort
• Állítható fúvóka
• Turbó fúvóka a makacs szennyeződésekre
• Univerzális mosókefe, felülettisztító
• 8 m hosszabbítótömlő
• Tárolóhely minden tartozéknak
• Számos tartozék csatlakoztatható
Műszaki adatok:
• Felvett teljesítmény (W): 2500
• Motor típusa: 230 V, 50 Hz, indukciós
• Maximális nyomás (bar): 195
• Áramlási sebesség (l/óra): 468
• Maximális bemeneti hőmérséklet (°C): 40
• Szivattyú típusa: fém
• Teljes leállítási rendszer: Igen
• Nyomott vízhez való csatlakozás: Igen
• A tartályból történő vízszivattyúzás lehetősége: Igen
• Hővédelem: Igen
• Súly (kg): 22,5
• Méretek (cm): 35 x 26 x 93
• Csomagolási méretek (cm): 39.5 x 37 x 75.5
Műszaki adatok
Részletezés
Maximális üzemi nyomás 195 bar
Max. folyadékszállítás 468 l/hod
Felvett teljesítmény 2,5 kW
Max. Hő 40 °C