BOSCH GHE 18V-50 PROFESSIONAL Akkus sövénynyíró (18V/akku és töltő nélkül) 06008C9500
BOSCH GHE 18V-50 PROFESSIONAL Akkus sövénynyíró (18V/akku és töltő nélkül) 06008C9500 BOSCH GHE 18V-50 PROFESSIONAL Akkus sövénynyíró (18V/akku és töltő nélkül) 06008C9500 BOSCH GHE 18V-50 PROFESSIONAL Akkus sövénynyíró (18V/akku és töltő nélkül) 06008C9500 BOSCH GHE 18V-50 PROFESSIONAL Akkus sövénynyíró (18V/akku és töltő nélkül) 06008C9500 BOSCH GHE 18V-50 PROFESSIONAL Akkus sövénynyíró (18V/akku és töltő nélkül) 06008C9500 BOSCH GHE 18V-50 PROFESSIONAL Akkus sövénynyíró (18V/akku és töltő nélkül) 06008C9500 BOSCH GHE 18V-50 PROFESSIONAL Akkus sövénynyíró (18V/akku és töltő nélkül) 06008C9500
Kedvezmény -33%
Ingyenes szállítás
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH PROFESSIONAL
Garancia: 3 év
Cikkszám: 06008C9500
Súly: 4,40 kg
Penge hossza
Leírás
Ergonomikus kialakítás rendkívüli vágási teljesítménnyel és könnyű kezelhetőséggel
  • Erőteljes szénkefe nélküli motor a nagy teljesítményért és a hosszú élettartamért
Funkciók és fő jellemzők
Műszaki adatok
Akkufeszültség18,0 V
Késhossz50 cm
Névleges löketszám üresjáratban3 000 löket/perc
Vágási sebesség*1 500 ford./perc
Fognyílás23 mm
Súly akku nélkül2,9 kg
GHE 18V-50 Professional: További információ
Kiemelt termékek
A GHE 18V-50 Professional akkus sövényvágó ergonomikus kialakításának köszönhetően könnyen kezelhető. Az erőteljes szénkefe nélküli motor folyamatos nyírást biztosít a közepesen sűrű sövények esetén. 20 mm-es vágási kapacitása vastagabb ágak esetén is könnyű és kényelmes vágást biztosít. A Bosch szabadalmaztatott blokkolásgátló rendszere elektronikus érzékeléssel és a vágás automatikus ismétlésével megakadályozza a vágókés elakadását még vastagabb ágak vágásakor is. A kis súlynak, az optimális kiegyensúlyozásnak és az ergonomikus kialakításnak köszönhetően az akkus sövényvágó kiváló a hosszabb munkavégzéshez. Az akkus sövényvágó alacsony zajszint mellett és kibocsátás nélkül működik, így ideális szerszám a lakóövezetekben és más zajérzékeny területeken történő munkavégzéshez.
Berendezések és alkalmazások
Kompatibilis a Bosch Professzionális 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor-rendszerével is.
Műszaki adatok
Részletezés
Akku Akku nélkül / karton
Akkufeszültség 18 V
Penge hossza 500 mm
Fogosztás 22 mm